Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


Pamėgink vitamino b pagert,paskui yra toks pipirinis pleistras gal padės.Iš tepalų yra Traumeel s jis yra homeopatinis,tikrai nekenks,gal kokios raminančios arbatos pagerk,tiesa,labai padeda zuikio ar triušio kailis,reikia jį uždėti ant skaudamos vietos ir laikyti
5
 
debesėli...
prieš 9 metus
netinkamas atsakymas
aš jau daug metų sergu,buvo leidžiami plečiantys vaistai,B grupės vitaminai ir vitaminas C.manau tai neišgydoma,nes kaip gydytojas sakė,liga dažniausiai vistiek atsinaujina,bent jau mano atveju ji tikrai karts nuo karto atsinaujina,arba kai susinervinu,arba kai peršalu.
viskas būna gerai tik negaliu sunkiai nešti:(kai perpučia atsinaujina.va ir vakar nulėkiau iki parduotuvės plonai apsirengusi perpūtė,skauda ne tik nugarą,bet ir krūtinę.
0
 
emiliuka...
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
man taip pat yra buve ir daznai atsinaujina, tik va man ir temperatura laikosi visa savaite 37.2 dalys. o skausmai neperdidziausi..bet silpna..
1
 
saulyte1
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
mano kaimynei kaskas panasaus yra bet ja ir beria toje vietoja ir stipriai skauda na ji waistus naudoja seip sako kad ir taip praeina be vaistu
3
 
ikmeskut...
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 4)