Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


arteja mazyles krikstynos ir noretusi kazka grazaus uzrasyti kvietime, netik kad tokia ir tokia diena mielai kvieciam ir pan... bet deja niekur nerandu jokio teksto grazaus, tad buciau dekinga uz pagalba. Isanksto aciu ...
1
 
ervijota
atsakyti
prieš 7 metus
Krikštynos
as pati asmeniskai kai man reikejo ieskojau per google ir radau tada ir tau patariu paieskoti gal rasi ka grazas kas tau tiks.
2
 
mamyciuk...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
as aisku ieskojau pirmoj eilej per google, bet tikrai nieko neradau, tai gal galetum pasidalinti savo rezultatais? Nes as ten nieko originalaus neradau o ieskau jau senokai...
0
 
anonimas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Kvietimo teksto pavyzdžiai:

Mielieji (vardas ir vardas), kviečiu jus tokią ir tokią dieną, tokią ir tokią valandą į savo krikštynas, kurios įvyks ten ir ten.
Noriu, kad šią svarbią man gyvenime minutę laikytumėte mane savo rankose, lydėtumėte mane gyvenimo keliu ir taptumėte mano krikšto tėveliais.

***
"....butume dekingi uz dovanas, kurios neduzta, nesiglamzo, neluzta ir laisvai konvertuojamos Europos salyse "arba
"...Butume labai dekingi jeigu jusu dovana tilptu vokelyje.."
1
 
Jorkaile
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Iš tikrųjų kai realiai darome krikštynas, mes tokių mkvietimų nenaudojam. Su photoshopu ant gražaus rėmelio uždėjau vaiko nuotrauką ir parašiau aktualiausią info: kur kada kas.
1
 
Jorkaile
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 4)