Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.

Esame nesusituokę. Santykiai ant išsiskyrimo ribos. Ar išsikyrus lengvai vyras gali atimti vaiką iš mamos?
Turiu aukštąjį išsilavinimą, šiek tiek darbo stažo, galėčiau gauti rekomendacijų. Tačiau dabar darbo neturiu.
Jis baigęs nedaug,darbo stažo beveik neturi, nes ilgą laiką dirbo ir dirba nelegaliai. Nuosavos gyvenamosios vietos nė vienas neturime.
Kas teisme lemia, kuriam iš tėvų atitenka vaikelis?
5
 
lip2kas
atsakyti
prieš 7 metus
Teisiniai klausimai
as ne teisininke, nors turint privatu versla tampama teisininku kad ir nelegaliu.. is tavo aprasyto atvejo vaikas bus paliktas tik tau, nes bet kokiu atveju pirmenybe mamai, tik ivertinus situacija jeigu ten mama nieko neturi, o tetis viska ir aisku dar tetis turi "gerus" advokatus, tada jau liudniau, bet tavo situacijoje, ypac kada gyvenamojo ploto neturit nei vienas, darbo neturit nei vienas (jo nelegalus darbas nesisikaito) tad abieju situacija identiska, bet tu mama, tu gimdytoja, tad teise i vaiko nuolatinia gyvenamoja vieta turi tu, na aisku jis gaus vizitus: savaitgalius, sventes ar dar kazka..
3
 
vejune
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
pas mane panaši situacija tik mes susituokę.vyras grąsina atimti vaiką,gal ne tiek vyras kiek jo motina,gavau iš jos nemažai sms,vienoje iš jų ji rašo"atimsiu anūkę iš principo,nes aš turiu butą,o tu neturi".iš pradžių labai ėmiau į galvą,poto kažkaip apsiraminau,leidau vyrui lankyti vaiką,bet ne tiek vaiko atvažiuodavo lankyti kiek manęs pagazdinti.galų gale trūko kantrybė,pasakiau,kad daugiau neįsileisiu,jei nori pamatyti vaiką tegul kreipiasi į teismą,pasakiau,kad esant reikalui panaudosiu visas grąsinančias sms.kad liudininkų bus daug,jo su vaiku niekas nematė nei kaimynai,nei darželyje,nei gydytojai.jis buvo išėjęs tėvystės atostogų,bet išvyko į užsienį,pinigai už tėvystės atostogas buvo skirti jo skolom grąžinti.ir dabar skolose paskendęs.
kažko po mano gazdinimų tylu antrą savaitę.
nežinau aš ko tai rami,manau,kad vaikas visgi turi likti su mama,o vyras gali lankyti.
5
 
emiliuka...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
vaiką tėvui gali priteisti tik tokiu atveju,jei motina yra asociali,nesirūpina vaiku.
o šiuo atveju vaiko tėvui leidžiama bendrauti bei priteisiami elementai
4
 
okse0711
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
galiu papasakoti situacija kai skyresi mano vyras su pirma zmona ir norejo kad jam butio skirta sunaus gloga, bet jis turejo dedi advokata tad jam isaiskino uir jis dabar suvokia kad vaikui geriausia su mama. be to jei mama neasociali ir neturejus spoblemu su socialinemis vaiko teisemis jai bus priskirta globa. tevas gales lankyti pagal susitarima arba jei sunku susitarti teismo nustatytomis dienomis. be to gales pasiimti vaikuti vasara atostogu.
2
 
wiktoriu...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
manau pirmo9j vietoj buna mama.aisku buna isimciu,kai ji geria ir nepriziuri vaiku,bet ir tai klausia vaiko,kur jis nori gyvent,jei didesnis.mano vyro brolis irgi pasieme du vaikus is buvusios zmonos,bet lengvai,nes jau buvo zinoma soc tarnyboj
1
 
nesvarbu
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
As manau,jei vaikas neturi vyro pavardes ,ir tu nesutiksi daryti dnr nieko jis neirodys,ir gali pasakyti kad vaikas isvis ne jo,sekmes:)
1
 
anonimas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
nelengvai ziuri kokios saligos pas teva ir mama
1
 
kazenka
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Bet kokiu atveju dazniausiai pailiekamas vaikas mamai. Labai sunkioje padetyje turi buti mama ir gerti bei pan, kad atiduotu vaika tevui.
1
 
Indruke
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
na siaip lemia siuos reikalus ,tai,kad jei vyras turetu gera darba,busta..o tu jei butum kokia kuri neziutri vaiko ir t.t tai butu lengva atimti.,bet jei vaikas mamos priziuretas,tai pirmumu teise yra mamai palikti vaika
1
 
nade
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
pirmenybe visada yra mamai auginti vaika,jis tau cia tik grasina, as labai abejoju ,kad jis ryztusi pasiimti pas save auginti vaika,labai tuo abejoju, nes vaiko auginimas reikalauja labai daug .... o vyrai nevisi gali tai pasiryzti vieni auginti vaika... neimk i galva tokiu grasinimu, is taves tikrai niekas jo neatims, jei taip lengva butu atimti vaika tai visos geriancios motinos neturetu teises auginti vaiku, o cia esi padori moteris ,tikrai niekas neatims vaiko buk rami... nei jis vargsas turi pinigu ,kad papirkti visus is eiles advokatus ir kitas instancijas tikrai vaikas liks su tavimi, o i jo kalbas nekreip demesio, akivaizdu ,kad visi vyrai manipuliuoja vaikais... nors net neketina ju auginti vieni
1
 
Milana69
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Ačiū mamytės... Dėl tokių jo pasisakymų buvau ne juokais išsigandus, bet dabar esu rami, kad dukrytė liks su manim.
1
 
lip2kas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Taip gali nesijaudinti tikrai del dukrytes atimti tikrai is taves negales tik teisme jam priskirs vizita lanyti dukra
1
 
ikmeskut...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
siap pagal vaiko tevu salygas ziuri.kaip salygos abieju vienodos.
1
 
deimanti...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Sakyciau nelengvai,dauguma vaikai pasilieka su mama,bet buna ir isimciu
1
 
ruta26
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
O jeigu motina turi trys vaikus, vienas jų yra mano (aš tėtis), o kiti du nuo kito vyro, ir tas vyras seksualiai priekabiavo prie mano dukros...jis perduotas policijai, jam uždrausta artintis net prie savo vaikų. O buvusi žmona tikra furija, vaikas nuolat po spaudimu, vaikas prastai mokinasi, atvažiavusi dukra būna pikta, ginčijasi, nenori sutarti gražiuoju, bet pabvusi pas mane ilgiau ji nusiramina ir tampa normalus vaikas.
Manau motina netinkamai augina mano dukrą, norėčiau ją pasiimti gyventi pas save. Ar labai sudėtinga tai padaryti, nesinori kad vaikas gyventų tokioje aplinkoje.
1
 
anonimas
prieš 2 metus
netinkamas atsakymas
geriau uzduok kaip nauja klausima, nes vargu ar kas atsakines i 5 metu senumo klausima
1
 
Yuki
prieš 2 metus
netinkamas atsakymas
Mano vaiko tevas padave i teisma ir taike laikinasias apsaugos priemones, nutarimas ivyko pe tris dienas ir vaikuti priskyre jam. As negalejau net pasiimti vaikuciu is jo namu. Be jokiu pagrystu irodymu, as auginau vaikuti viena ir islaikiau, niekas apie mane neturejo jokiu nusiskundimu. Ir se tau.. kovoju jau antra menesi...
0
 
anonimas
prieš 2 metus
netinkamas atsakymas
Vaiku tetis pasieme vaikus penktadieny ir issiveze nieko nesakes tikejausi kaip visada vakare parves, siuo metu skiriames vaikai buvo pas mane vaiku teises buvo ateje paziuret vaikuciam nieko netruksta viskas gerai , bet parasiau kada vaikus parves tai sake neparves ta diena ejau y vaiku teises bet po 16 val jau nebedirbo bandziau prisiskambint bet neisejo paskui vyras paskambino ir sake kad jam leido pasiimti vaikus 2 savaitem , pas jy bus 2 ir pas mane, bet manes niekas neinformavo kol as nepradejau gazint policija kad atvaziuosiu vaiku pasiimt tol niekas neatsake , ar gali sitaip savavaliskai vaiku neparvest?
0
 
fainute
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 18)