Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.

gal kas sirgote kokie simtomai? kokia temperatura ? ka skauda?
1
 
coliukex...
atsakyti
prieš 7 metus
Moters sveikata
Matai temperatura pas kiekviena zmogu buna skirtingai. man ir prie plauciu uzdegimo ar gripo retai kada buna pakilusi temperatura. Simptomai dazniausia skaudancios srenos bet toks skausmas kaip skaudetu is vidaus kazkas. Buna silpna, slapimas skaidresnis, gali skaudeti slapinantis. Zodziu labai nemalonus pojuciai pasigavus uzdegima :(
2
 
anonimas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Sirgau ne syki, taip pat ir nestumo metu, man asmeniskai pakildavo auksta temperatura, skausmas inkstu srityje. Reikia butinai kreiptis pas gydytojus ir kuo anksciau.
3
 
Lina169
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
sirgau ir ne kartą.temperatūros maximum 37 turėdavau,arba ji būdavo normali,skaudėdavo pilvo apačią ir juosmenį,skausmingas šlapinimasis.kiekvienam gali būti skirtingai.
2
 
emiliuka...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
siaubingai skauda nugara mazdaug ten kur inskstai yra, neimanoma miegoti net. bent jau mano atveju taip buvo. temperatura kaip gripo, bet aisku visiems skiriasi. ...
2
 
Jogurtas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
labas as dabar sergu inkstu uzdegimu temperatura dvi paras 39,6 kol neisgeriu paracetamolio tol nenukrenta temperatura..prasiedejo nuo to kad daznai ejau slapintis su skausmais nejau pas gyditoja savaite laiko o kai nuejau gavau zinia kad inkstu uzdegimas skauda nugara skaudakairi inksta ir atrodo vis labiau..
0
 
anonimas
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 5)