Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


Vyras pamete pinigine su dokumentais ir ten buvo technikines apziuos lapas. Jei technikine varem kaune siu metu vasario mensi, tai mum reik vaziuoti i kauno regitra kad ji isduotu ar galima ir i vilniaus, kadangi cia gyvename? ir ar jei isaugo duomenis kada buvo pravaryta technikine, ar nereiks per naujo varyt technikines?
7
 
Adri
atsakyti
prieš 7 metus
Namai
Aisku, kad nereiks is naujo varyti, tiesiog nuvaziuojate i bet koki filiala ir issimate nauja. Juk duomenys yra saugomi bendrame archyve... ir perduodami visiem filialam.
1
 
ErikaP
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
o gal zinote kiek sumoket uz tai reikes? ir jei registruota masina mano mamos vardu, tai ar galiu as pati nuvaziuoti be jos issimti ta lapa?
1
 
Adri
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
jokio skirtumo, kieno vardu registruotas auto. O dėl vietovės, kur kreiptis - į Kauno TAC ar į Vilniaus TAC, pasiskambinkite nemokamu 8 700 55 151
1
 
Linara12...
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
gal dar atsiras dokumentai? jei ne, tai manau paskambinkite ir suzinosite reikiama informacija, kad nereiketu be reikalo vazinetis.
1
 
Aurvile
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
tai vat kad jau kelias savaites laukem, bet nieko. o ir skelbima buvom padave. tad be apziuros to lapo vazineti nelabai drasu, ypac kai tenka naktim daznai vaziuoti, juk kai sustabdys, negalesi yrodyti kad TA pravartyta, gali pagalvot, kad lipdukai nuo kitos masinos :))
1
 
Adri
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Visu pirma lipduku nenuklijuosi taip lengvai, o pareigunai mato pagal masinos nr. ar technikinis galioja ar ne.
Pasiskambinkite duotais Linaros tel ir viska jums pasakys.
1
 
anonimas
prieš 7 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 6)