Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu, o mes jums atsidėkosime taškais, kurie tikrai pravers dovanų kampelyje.
neštukas



Pripuciamas pagalveles zadu pirkti dukrytei,bet jai jau 2metukai7menesiai,o sunui bus metukai geguzes21d zadu pirkti pripuciama liemene kazkaip atrodo saugiausia,nei ratai.
2
 
Bosiene
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
sitas klausimas ir mums aktualus.mums jau beveik 8menesiukai.ir taip pat nezinau kas geriau.
1
 
musiukas...
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
tokiems mažučiams dėl saugumo geriau liemenė ir plaukiojimo ratas. o tie ant rankyčių plaustukai rekomenduojami nuo 6 metų.
2
 
Linara12...
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
mums jau greit 9 men tai liemene dar per didele, kad galima ja butu pasitiketi vandenyje, manau, kad tokio amziaus vaikui yra patikimiau pripuciamas ratas, kur dedas ant kakliuko :)
1
 
Dovvee
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
Mes turejom tokio amziaus vaikeliui pripuciama padanga kur gali vaika pasodint i ja.
2
 
Ermita
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
maniskei 6men,tai pirkau toki rata kur ja isodint gali,apacioje kaip tokie triusikeliai prikabinti.O ant rankyciu kolkas nereikia
2
 
sandi
prieš 1 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 6)