Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


kaip galima gydyti vaiko kosuli, jis labai uzkimes, padekite, kosulys labai bjaurus.
1
 
martyna2...
atsakyti
prieš 6 metus
Kūdikio peršalimas
Yra specialios miksturos tokio amziaus leliukams :) jos yra homeopatines ir tikrai veiksmingos :) Taip kad pasibandykit :)
1
 
_Lika_
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
patarčiau pima pasirodyti gydytojai - ji nuspręs, kokių priemonių reikia imtis... kosuliui lengvinti yra visokių geriamų sirupų, taip pat tepaliukų, kur tepamas kakliukas ir padukai, taip patkojyčių kaitinimas, gerklės pagarinimas ir dar daug visko - bet manau, kad vaikas dar per mažas, kad gydytumėt savo nuožiūra... linkiu sveikti... :P
1
 
Ineta_
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Na kamparo gal as nedeciau,vis gi jo kvapas gan astrus,o siaip gali pabandyti nusipirkti vaistineje garstyciu lapu pokelius,taip pat tepaliukai yra ivairus nuo kosuliuko kur galima tepti krutine,su jodu patept padukus,tik visa tai daryk atsargiai ir atsakingai,kad nenudegintum vaiko odos,juk ji dar tokia plonyte.
1
 
pavasari...
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Pamirsau parasyti,kad gali inhaliatoriu nupirkti ir pakvepuoti siltais kad ir su laseliu kokio kenio ar mentolio eterinio aliejaus.Kai vaikas miega gali salia pastatyti koki dubeneli su siais eteriniais aliejais,kad garuotu kambaryje ir vaikas miegodamas truputi itrauks i save.
1
 
pavasari...
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
tik nesiimkite be daktaro rekomendacijos tokio mažo leliuko namuos pati gydyti...
1
 
Linara12...
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 5)