Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu, o mes jums atsidėkosime taškais, kurie tikrai pravers dovanų kampelyje.


Na man taip būna kai ne patogiai laikau nuleidus rankas ir iššoka venos ir skaudena.Bet nemanau kad kažkas čia blogo.Gal kažkur kažkas užsispaudžia.
2
 
aidaS
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
tas skausmas panašus į maudimą? Tai prieš orų kaitą būna.. Arba su kraujagyslėm turi bėdų.. Gal jos kemšasi.. Prasivalyk organizmą.. Kurią dieną mažiau valgyk ir daug skysčių pavartok, pamatysi ir praeis, jei ten nieko rimtesnio...
2
 
Jorkaile
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
aciu uz puikius atsakymus:)
2
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
mano mamai taip buna ir viena ryta truko kraujagysle ties pirsto sanariu.... man tai baisu, o ji uzsispyrus i daktarus nesikreipia. man kazkaip atrodo kad cia susije su sirdim tik dar pati pati pradzia.
2
 
arcita
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
gal padidejes kraujospudis kiek o siaip logiskai mastant venose kraujas kai jas nuleidi jo daugiau prisipildo uz tai jos didesnes pas mane jos dideles vos nepastoviai .gali pasikonsultuot su gydytoju
1
 
metai
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 5)