klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu, o mes jums atsidėkosime taškais, kurie tikrai pravers dovanų kampelyje.
- Motinystė (nėštumas, gimdymas) (5135)
- Nėštumo planavimas (255)
- Bandymas pastoti (205)
- Nėštumas (2476)
- Testai ir tyrimai (222)
- Maistas ir vitaminai (98)
- Psichologinė savijauta (70)
- Fiziologiniai pokyčiai (215)
- Nėščiosios priežiūra (132)
- Kursai ir mokyklėlės (21)
- Ir vėl nėščia (27)
- Kiti nėštukės klausimai (575)
- Nėštumas ir karjera (19)
- Vaisiaus judesiai (105)
- Kūdikio kraitelis (47)
- Nėščiosios aplinka ir gyvenimo būdas (129)
- Nėštumo požymiai (373)
- Gimdymas (811)
- Pogimdyvinis periodas (349)
- Vaikas (8035)
- 1 – 12 mėnesių (5154)
- 1 – 2 metukai (1045)
- 2 – 4 metukai (303)
- 4 – 6 metukai (93)
- 6 – 12 metai (99)
- 12 – 17 metai (39)
- 18 + metų (4)
- Sveikata (4397)
- Vyro sveikata (60)
- Vaiko sveikata (781)
- Kūdikio sveikata (955)
- Ligoninės, gygymo įstaigos (43)
- Sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai (116)
- Sanatorijos (13)
- Vaistai suaugusiems (91)
- Vaistai vaikams ir kūdikiams (95)
- Nėščiosios sveikata (195)
- Moters sveikata (1276)
- Santykiai (1411)
- Vaikų ugdymas (468)
- Teta Auklė (95)
- Grožis ir stilius (1404)
- Namai (951)
- Maistas ir gėrimai (1389)
- Laisvalaikis (1326)
- Šventės (945)
- Šeimos finansai (567)
- Darbas ir karjera (347)
- Ekonomika (110)
- Religija (69)
- Politika (86)
- Teisiniai klausimai (457)
- Sapnai, horoskopai, prietarai (206)
- Humoras (45)
- Konkursai (48)
- Turgelis (935)
- Kiti klausimai (4092)
- Gėlės, sodas, daržas (54)
negretan...
Justynka
Ausrines
sagute1
saunole
Elee
banginuk...
urbonavi...
nut
jokeriuk...
tomap
gera
neštukas
Juljana
astuirme...
Milllena
romantik...
lina38
Panther
lydekait...
domisi
vinipuka...
VilijaPo...
kaip beguldyciau i lovyte naktiniam miegui iskart prabunda, jau net pajaucia, kad pasilenkiau siek tiek, arba, kai atsigula dar nepaleidzius is ranku irgi prabunda. Tai lieka tik paguldyt i savo lova ant pagalves, tada nejaucia, kad ja guldau.
as idedu kai iminga gerai, o kai i minga gerai iskart matau nes soske isspjauna ir giliai kvepuot ima :)
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
Na,švelniai ramiai guldai ir paguldai, tik kai tiesi rankytes paguldyt stebėk ar nesigaudo,jei gaudos,tai dar palikyk prie savęs priglaudus ir isitikink kad jau užnūdo saldžiau.gerai imiges vaikelis niekaip nepabus.
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
padeje i lovyte dar palinguokit su pagalve ir tampriai bei siltai apklokit ir apkamsykit, kad jaustusi lyg mamos glebyje.
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
migdykite ant kokio plono adijaliuko ar ant kokio vystyklo tai paskui graziai su tuo adijaliuku ileisite i lovyte ir palikite ta adijaliuka po ja .
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
pas mane ta pati problemele,as tai darau kaip mamytes rase,palaukiu kol imigs,o jei matau kad ir tai nepadeda tai supuodama guldau i lovyte, o po to iskart galvyte pradedu glostyti,ja tai labai ramina :)
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
tiesą sakant man retai kada pavykdavo įkelti į lovytę miegantį..atrodo ir įmigo kietai, ir visa kita, bet tik įdėdavau ir vėl pabusdavo. Todėl ėmiau gudrauti. Jeigu žinodavau, kad miegos, tai maitindavau ant patiesaliuko, kai įmigdavo valgydamas, už patiesaliuko kampučių gražiai įkeldavau į lovytę ir ramiai jis sau miegodavo. Naktį miegodavo su manimi, tai taip nežaidžiau. O jeigu valgyti nenorėdavo (MP) tai iš karto guldydavau į lovelę ir ten paglostydavau, palaidydavau rankelę ir merliuką duodavau. Tada kelnoti nereikdavo.
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
kai jausi kad imigo stipriau ir paguldyk y jo vietele,jei ciut prasimerks paglosyk nugaryte...
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
mums buvo taip pat, niekas nepadejo, pietu dar uzmigdavo, bet jau nakti tik su manim, nes jei perkeldavau i jo lovyte, tai issyk pabusdavo, teko miegoti su vaiku
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
na manau reiktu luktelti kol labiau imigs ir labai labai atsargiai stengtis paguldyti i lovyte...gal dar padetu paguldzius i lovyte laikyti užrankytės, ar glostyti nugarytę..
prieš 6 mėnesius
netinkamas atsakymas
Puslapis 1 iš 1 (iš viso atsakymų: 17)