Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


na buvo man neveikli skydliauke. tai buvo spec mityba (juros gerybes) papildai visokiausi juoduota druska. bet jums turetu gydytoja nurodyti kaip gydytis.
1
 
Vaidole
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
taip, dabar kaip tik ir yra autoimuninis tiroiditas - skydliaukės uždegimas. Gyd. išrašė gerti seleno preparato ir vit. D. bet labai abejeju, kad nuo tai man padės, nes geriami yra vaistai L - thyroxin nuo šios ligos skiriami.
1
 
iinnggaa
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
jodo preparatų neskubėk gerti, nepasitarusi su gyd. nes esant šiai ligai kiek žinau nerekomenduojama gerti jodo preparatų.
2
 
iinnggaa
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
niekada jos netikrinau, bet po gimdymo sugalvojau pasidaryti kraujo tyrimus ir nustate skydliauke, geriau L - thyroxin tabletes 3men, po metu kraujo tyrimai buvo geri, kakle mazgeliu nerado, tai daugiau nebegeriu, bet nepamirskit, kad skydliaukes yra kelios rusys, tad jodas gali net pakenkti. Dabar vel planuoju pasidaryti kraujo tyrimus, nes labai zemas kraujo spaudimas, jauciasi tingulys, salta.
1
 
vinipuka...
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
gali pradet naudot joduota druska ar juros kopustu salotu dazniau pavalgyt:)))jei truksta jodo, pajusi iskart
1
 
raima
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 5)