Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.Ner ko kaltint jei nieko neturintys zmones vis dauginasi ir ne po viena vaika augint nori o ir daugiau poto iesko ka kaltint kad neturi is ko ismaitint , galbut jiems atrode kad kuo daugiau vaiku tuo daugiau pinigu ,bjaurus mastymas,ner smegenu.
4
 
lover19
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
visokiu seimu yra ir visokiu bus. kiti vaikai augdami po viena seimoje kur pajamos gan dideles nemato nieko gero apart savo kambari, kompiutery ir tiek, o pazurejus kad ir toki bedu turgu kur seimose auga 5 ir daugiau vaiku, jie gyvena normaliau nors ir is mazesniu pajamu ir tie vaikai gerbia, myli savo tevus. Paziurekit laida berods per tv1 rodo kvieskite aukle,- ten vaikai viskuo aprupinti, visos salygos jiems, o ka daro? velniuksciai tikri.
Aisku as nekalbu apie asocialias alkoholiku seimas, kalbu apie daugiavaikes bet nepasiturincias, tai joms tikrai mazai paramos is valstybes. Ir gerbti reikia tokias mamas kurios gimdo ir myli ir augina padorius vaikus, man asmeniskai slykstesnes tos kurios turi viena nucackinta vaika, turi pinigu ir dievagojasi kad daugiau negimdytu niekada kokie laikai ir pns.
As asmeniskai jei jau taip prastai gyvenciau,- SAUGOCIAUSI, na o jei jau pastociau kad ir pinigu tu maziau butu gimdyciau kad ir tuos 5 :) aisku ne 10 :D
bet natikiu kad jau buna taip prastai gyvenanciu kaip zmones moka skustis vietoje mastyti kaip cia daugiau uzsidirbus, na nebent dar yra toks zmoniu tipas kuriems tinka pasakymas: durniu ir baznycioje musa :)
Neiisiplesiu, nebent pasigincysiu kas nores :)
*rainbow.
5
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Man tikrai gaila vaiku, gimstanciu tokiose seimose. Turbut ju tevai nera girdeje apie apsisaugojimo priemones, arba geriau nusiperka alaus buteli. Tikiuos kad suauge nebus tokia, kaip ju tevai. Bet, deja, dazniausiai viskas kartojasi... Taip pat, daug asocialiu seimu vaikus gimdo viena po kito del pasalpu, bet dazniausiai jas prageria. Tikrai ziauru...
Beje, kai kuriose Azijos salyse gimdoma daug vaiku del to, nes ju suaugusiuju rupestis yra tevai, duoti jiems pinigu, rupintis jais, ir visaip padeti...
2
 
Yuki
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Gimdo ir nesuka galvos tiesiog.dazniausisi tokios moterys tingi terliotis su isvalymais, su apsaugos pirkimu ir t.t.-per daug reikalu zodziu buna, o ir neturi is ko matyt.dazniausiai asocialios moterys sitiek susilaukia.aisku buna isimciu kai daug vaiku grasioj seimoj auga, bt dazniausiai prisidaro ir gimdo, o jau ar tures tas vaikas valgyt ar ne-nesuka galvis.normalios seimos, issilavine tevai turi viena, du vaikus, o asocialus-desimt ar daugiau.is tokiu seimu ir formuojasi musu visuomene.
3
 
busimama...
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Kazkada skaiciau,ar maciau laida.Kur buvo diskutuojama i ka turetume investuot?Ne i namus(kaip mes dabar darome dazniausiai),o i vaikus,kad esame savanaudziai ir gimsta seimose per mazai vaiku.Dazniausiai gausios seimos asocijuojasi su asocialumu,bet ne visos jos tokios yra.Keliata mano draugiu turi po 3,ar 4 vaikus.Negauna jokiu paslpu(apart 52lt.)Ir nei viena nesikiso ir nemokino manes,kaip augint man mano vaika,nebent pati paklausdavau.As nematau nieko blogo,jei moteris pagimdo 10 busimu mokesciu moketoju,ir papraso,kad padetu juos uzaugint(tam tikram etape),vaiku namuose vaikus uzaugint brangiau kainuoja.As labiau piktinuosi,kad reikia valstybei kalinius islaikyt ir dar kokias kompesacijas is Strazburo prisiteisia.Vaikai negimsta be reikalo,reikia zvelgt truputeli giliau.Ir padorios seimos gali uzaugint netikusi vaika,o daugiavaikes seimos daug padoriu.Cia nera vieno vienintelio atsakymo.
2
 
grirute
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
mes turime 2 vaikus ir tai jau nelengva, juk sitiek visko reikia ir plius jau norisi eiti dirbti, o cia... paziurejau siandien laidos kartojima pikta pasidare, taip ir norisi pasiklausti nu kam tiek gimdyti, jei vaikai po 2-3 turi miegoti vienoje lovoje. as suprantu kai visko buna tarkim su 2-3 vaikais is aukstai gali zemai kristi, bet kam 9-10 ar net daugiau vaiku gimdyti? kam? nejaugi nera ziniu apie apsaugas, jos gi ne milijona kainuoja, patys saugomes, net zegnojamies nuo dar vieno vaiko.... tada kaltina valstybe, kad pasalpas mazina, kad didesnio busto neduoda, ar kad viena ar kita menesi maisto daviniu neduoda ar mazina. pikta man o tuo paciu vaiku gaila. as zinau savo rete pazystama, kai 3 vaikai jau didesni, ketvirta gimde, kad pasalpa gautu, abu niekur nedirba tik ukininkauja.... baisu.
2
 
tikmama
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
as irgi nesuprantu tokiu seimu.. jiems valstybe turi padeti lytinio svietimo klausimais, o ne finansiskai. Kas butu,jei visi gimdytumeme tiek vaiku ir valstybe mus islaikytu. Turi buti kazkiek ir proto pas suaugusi zmoogu uz savo veiksmus. Tokioje seimoje gime vaikai nieko gero nemato, skurda, nepritekliu, o ir salygu jiems nera pasekti kazkokio mokslo ir t.t..
2
 
Pabuciuo...
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Sorry, bet pažiūrėjus į dabartines supermamytes,kad ir su 2 vaikais tai jau geriau 10 vaikų, bet gerai išauklėtų, o ne du klykiantys ir pasaulio bambom besijaučiantys vaikai.
Turėjau bendraklasę užaugusią tarp dar 8 vaikų ir ką? Jos motina negėrė, kad ir sunkiai gyveno, bet gyveno. Augino ir šiek tiek gyvulių ir daržovių ir padirbdavo papildomai jei reikėdavo. Visi vakai jau suaugo, dirba kas sau ir nei vienas nei kaleime sėdi, nei girti laksto gatvėmis su mašinomis.
Bet va politikų vaikai šiūkšlėm užauga, pasaulio bambom besijausdami. Tad tikrai ne nuo vaikų kiekio priklauso koks vaikas užaugs. Ar jie tryse miegos vienoje lovoje ar atskiruose kambariuose ir baseinu bei pirtimis namuose..
Ir kas mane labiausiai nervina susireikšminusios poniutės, kurių matai pinigus atiminėja ir duoda sunkiai gyvenančioms šeimoms, seneliams iš mokesčių. Ne jūs vienos sunkiai dirbat, ne vienos mokesčius mokat ir neprisiknisinėkit prie jaunų motinų, kurioms reikia paramos pinigais.
Prieš metus dirbdavau 20val per PARĄ per du darbus, miegodavau dvi val per parą, tad nustokit verkt, kaip iš jūsų kišenės paiimami pinigai ir atiduodami ne jums, o tiems,kuriems reikia paramos ! Kartais labai apsiverčia gyvenimas ne į pačią maloniausią pusę...
6
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
O tai valstybė labai jau padeda? m?
52lt duodama per mėnesį vaikui išlaikyti?
Kodėl visi rėkauja dėl pensijų, nors senoliai turi butus/namus kartais net sodybas + šimtus tūkstančių santaupų. Gi pažiūrėkit kiek išvilioja telefoniniai sukčiai arba kojinėse randa.
O ką turi vienišos mamos? NIEKO. 52lt per mėn ir dar tai atsiranda isterikių, kurios rėkia,kad iš jų atimami pinigai ir duodami mamoms
3
 
Talvi
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
is tavo pasisakymu susidaro ispudis, kad nesi pati subrendus, tokia biski mazvaike, nors augini du vaikus, o tavo vaikai jau baisiai viska turi? tokia jauna ir vienas vaikas vieno tevo, kitas kito, na ieskokim dabar ka uz ka smerkti...
3
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Kiekvieno žmogaus suvokimas į gyvenimą skiriasi. Kas jums atrodo keista ir nenormalu, kitam gali atrodyti norma ir įprastas dalykas. Vienam žmogui yra gerai daugelį metų sėdėti vienoje vietoje, dirbti už minimumą ir netobulėti, tiesiog stovi vietoje, turi darbą, bet zyzia, kad blogai gyvena. Tai yra daug visokių variantų kaip užsidirbt papildomai, užpakalius pakrutint reikia, galvą pasukt ką įmanoma išpešt iš savo gyvenimo, kad būtų geresnės sąlygos.. kitas negali sėdėti ir trūnyti toje pačioje vietoje, jis turi kilti karjeros laiptais, jei nepavyksta kilti, keičia darbą, eina į kokius kursus papildomus, investuoja į save, bando, daro, kuria, eina. Tai ir čia su žmonėmis.. Vienam vieno vaiko užtenka per akis, kitam gyvenimo pilnatvė yra vaikai, o ne materialūs dalykai. Patys galbūt tėveliai kai kurie užaugo panašiose sąlygose, galbūt jiems gerai taip kaip yra ir jie kitokio gyvenimo neįsivaizduoja, nes jiems tai yra normalu. Negalime mes teisti kitų už jų gyvenimo kokybės pasirinkimą. Jie patys yra savo gyvenimo kalviai, jie patys kuria tad tai jų pasirinkimas bet ar ji adekvatus ar ne - ne mums spręsti, nes mūsų gyvenimo lygio supratimas gali smarkiai skirtis :) Kaip ir skausmą kiekvienas skirtingai gali iškęsti, kaip ir kiekvienas skirtingai reaguojame į kokią nesėkmę..

asmeniškai pažįstu šeimą su penkiais vaikais, visi aukštuosius mokslus mokėsi/mokosi, muzikos mokyklas pabaigę, olimpiadose dalyvavo ir pirmas vietas užiminėjo. Turėjo namie dar šunį, tėveliai dirbo, turėjo sodą, kuri visi važiuodavo tvarkyti.. puikūs žmonės, puikias pareigas užima pavydėt galima. Pinigų nebuvo daug toje šeimoje, dirbo po prakaitu bet uždirbo. Nebūtinai visi tokie.. tiesiog sakyčiau gal net sistema Lietuvoje tokia palanki tokioms šeimoms būti ilgą laiką. Išsimokslinimas, motyvacija.. ko gero viskas prasideda nuo mokyklos laikų kur reikia kalti mintinai viską, kai galėtų mokykla šiek tiek ir gyvenimo pamokyti kaip pvz taupyti, kaip investuoti, kodėl verta jau dabar taupyti, kaip ten su aukštuoju mokslu, na daugiau galėtų švietime būti ne kalimo, bet ir šiokių tokių pamokų gyvenimiškų. gal tai kažkiek situaciją pakeistų, motyvuotų nuo mažų dienų žmones gyventi, o ne būti spaudžiami ar gąsdinami, kad va neišlaikysi egzų ir tavo gyvenimas vos ne sugrius :)
2
 
lydekait...
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
O dabar atvirai.Ar pati nesi prasiusi drabuzeliu savo vaikuciams supermamose?Ir jei tau vietoj drabuzeliu butu pasakyta,prisigimdei vaiku,tai ir nusipirk drabuziu.Kazkaip greit atsidurei puolancuiu pusej.Nepalaikau,tik girtaujanciu,ar kitokius kvaisalus vartojanciu tevu.
2
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
padorus negeriantis tevai mylintis savo vaikus kad ir 10 ju isaugins gerus zmones o toliau mokslai ir taip toliau jeigu vaikai nores patys ras buda uz juos moket, o kita vertus gi ir su tais universitetais ne visi milijonus turi tad jeigu tas vaikas kad ir statybininkas ar vairuotojas bus tai visuomenei nauda ne ka mazesne. O daznai tokiose seimose vyresnieji vaziuoja i uzsieni uzdarbiaut kad isliest jaunelisu i mokslus ir tai jiems ne prievole o tiesiog jie tai daro savo valia nes myli vienas kita ir gerbia.
1
 
slauga
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
as parasiau aiskiai, kad tos kurios augina daug vaiku, anonimas skaityti moki??? parasiau kurios gimdo po 9-10 vaiku, o ne tos kurios po 2 ar 3 turi ar net 4. as nesakau tos kurios graziai tvarkingai gyvena sneku apie visiskai asocialias seima, taip as esu prasiusi, taciau daugiau negimdyciau jei zinocuiau, kad teks prasyti. juk visko gyvenime buna, bet jei tu pasigimdziusi 6 vaikus, jau tenka prasineti, sunku ir pan, tai kam dar septinta gimdyti ir astunta ir t.t.t.t////
1
 
tikmama
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Yuki,tu ir vieno garbingai augint nesugebi... nei seimos turi, nei asmeninio gyvenimo..
Ir pries vaika esi visiskas nulis...
Tik jis to dar nesuvokia.
Vaiko gyvenimas,po tavo skvernu cirkas visam internetiniam pasauliui...
O tai ,tokia histori jam pakisa pati jo motina.
3
 
anonimas
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 15)