Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


prasau padeti. gal kas zinot kiek kainuoja penkiu savaiciu nestumo nutraukimas kaune? esu nedrausta, ar del to tai kainuos brangiau? dar noriu paklausti ar daro narkoze ar tik vietine nejautra.
1
 
daivute1...
atsakyti
prieš 2 mėnesius
Motinystė (nėštumas, gimdymas)
kodel nedarei to anksciau?i iki 5 savaiciu kada neplaka sirduke daromas atsiurbimas, tad narkozes nereikia, deja veliau jau susiformuoja kraujotaka, plaka sirduke tad reikalingas isvalymas su kiurete, reikia plesti gimdos kakleli tad daro narkoze suleidziant vaistus i vena, kainuoja apie 150euru
1
 
anonimas
prieš 2 mėnesius
netinkamas atsakymas
deja bet labai jau daug kas ivyksta maziuko gyvenime per pirmasias savaites. Kiekviena diena jis vis didesnis.
iki 5 savaiciu ivyksta daug pokyciu. Kaip cia rase anonimas, dabar jau darydama aborta turesite nuzudyti jau plakancia sirdute..:(
Per visą laiką nuo užuomazgos iki dabar mažylio ilgis padidėjo šimtą, o jo apimtis – milijoną kartų.
14-15 parą po apvaisinimo įvyksta visų gemalinių ląstelių užuomazgos, iš kurių vėliau vystysis visi organai.
17 parą būsimo kūdikio kūnelis pradeda imti maistines medžiagas iš mamos kraujo, toliau randasi svarbiausių organų užuomazgos.
Po 22 dienų po apvaisinimo mažytis širdies raumuo pirmą kartą susitraukia ir taip įvyksta pirmasis būsimo vaikelio širdies plakimas, kuris tęsis visą jo gyvenimą.
1
 
anonimas
prieš 2 mėnesius
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 2)