Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.Mamyte viena rase, kad su ziedu ar kaip ten, galima suzinoti, ka turesi, mergaite ar berniuka. Tai apie 80 proc. teisybes:) Kaip cia "issiburti":DD
2
 
Jovituke
atsakyti
prieš 8 metus
Kiti nėštukės klausimai
As bandziusi ,,burtis ''su ziedu,bet tai tikrai nera tiesa.Ziedas linguoja,taciau,tai nera teisingi atsakymai.
2
 
vilem
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
Manau,kad šis testas tik pažaidimui :))) Aš žinau tokį šio bandymo variantą: Jei turi ilgus plaukus,tai ant savo plauko užmauk savo žiedą ir laikyk virš savo delno, jei žiedas pradeda judėti skersai delno, bus sūnus, o jei suka apskritimą turėsi dukrytę :))) Kas neturi ilgų plaukų,žiedelį mauna ant siūlo. Pabandyk ir tu ,žiedelis atspės arba ne :)))
5
 
almyte7
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
as buriausi taip kaip ir sake almyte7 man pasiteisino :) mano draugei irgi :)
2
 
sheelsi
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
suprantu tavo nora suzinot ,ka turesi... :)))) man paciai buvo idomu ir domejausi visokiais budais kaip galima suzinot.... bet cia tie visi burimai testai ir pan ne 80% procentu atitinka o 50% ant 50% palauk iki 6men ir gydytoja pasakys echo darydama ka turesi,manau tai bus efektyvesnis budas suzinot.... savo akim pamatyt ,o ne speliot...
2
 
Milana69
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
kai laukiausi man taip pat buvo idomu suzinoti kas bus, tai pabandziau sita buda ir pasiteisino.
3
 
Roni18
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
O man nepasiteisino.Visą nėštumą nežinojau ką turėsiu.Pabandžiau taip pasiburt ir rodė,kad bus berniukas.O turiu mergaitiškiausią pasaulyje:)))mergaitę:)))Man tai vaikų žaidimas tokie būrimai:)))Bet pabandyt galima-kodėl gi ne:))
1
 
Vilmiene
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
dar darbe kazkada "ant bajero" man isbure, kad pirmas vaikelis bus mergyte - ir pasitvirtino:))
2
 
raimosky...
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
Man pasiteisino, draugem trim taip pat. Na pirma rode berniuka antra mergaite, tai berniuka turiu ir dabar laukiuosi, gydytoja sake kad mergaite, tai ziuresim :) O mes tai su adata ir siulu darem.
2
 
gitaniux
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
cia as rasiau, kazkada per praktika kauno kliniku patologiniame is neturejimo ka veikt tai bandem ant daugiau kaip 20 moteru, tai buvo musus docentes projektas. Darai ne ant delno o ant pilvuko zemiau bambos ir nebutinai plauka, siulas irgi gerai o ilgis nuo rieso iki alkunes dvigubas ir uzmauni zieda ir laikai ties pilvuku ir jeigu skersai tai berniuaks, o apvaliai mergyte.. mes gavom 80% teisisnga varianta, ir is tu neteisingu viena vaikas buvo adrenogenitalas (nei berniuaks nei mergyte), dvyniai, na trys moteriskiu kazkode buvo klaidinga, bet viena buvo stora, kita diabetininke tad vaikas labai didelis, kitos vandenu buvo daug, na zodizu radom pateisinima kodel buvo klaida. Suprantu tai tik bobuciu technologija, bet jinai gana idomi..
3
 
gertruda
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
o as visa nestuma jauciau ka nesioju, dar daktarai patvirtino, kad berniukas, tik koki pora savaiciu iki gimdymo buvo uzpuolusios mintys o gal mergaite:))), bet deja gime berniukas taip kaip ir jaute sirdis
3
 
erika198...
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
O su adata ir siulu tai ant delno, bet tai daryt galima ir nesilaukiant, ir adata tol "dirba" kol parodo kiek ir kokiu lyciu vaikeliu bus ar yra,na kas is mano rato dare, tom pataike:)
1
 
gitaniux
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 11)