Grupės Nėštumo kalendorius

skaitiniai

mazuteliai.lt
klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu.


na gal kas galit paaiskint ka tas urologas daro,mat laukiuosiu ir slapimas negeras,tai dave siuntima pas ji.ir dar neramumas kelia tai kad rytais kai slapinuosiu pirma karta ir slapimas buna su krauju(kraujas pasirodo paskutinis) bet taip tai kraujas nebega.Buvau pas daktare tai ji sako su gimda viskas tvarkoje,tik uzdegimas pusles nes kai slapinuosiu pastoviai raizo...gal kam taip buvo,na man jau 28 savaites ir taip pirmakarta...labai aciu uz atsakymus.
4
 
masiniuk...
atsakyti
prieš 8 metus
Medicininė priežiūra
Urologas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo sergančius inkstų, šlapimo takų ir šlapimo pūslės ligomis. Pakonsultuos ir Jus,pakartos šlapimo tyrimus, paskirs gydymą, jei reikės, echoskopiją padarys.
4
 
almyte7
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
prieš kelis metus gulėjau urologiniame skyriuje,tai tikrino puslę įkyšant lemputę:DDgal dabar kitaip tikrina nežinau.
2
 
emiliuka...
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
urologas tiria visus slapimo takus,inkstus,slapimo pusle,pasakys tikslia diagnoze.
1
 
daina
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
man nėščiai buvo šlapimo takų infekcija,tai urologė pakalbino,"padaužė"inkstų sritį,nes pasak jos man turėjo skaudėt namuose,nors neskaudėjo,dar paėmė šlapimo tyrymams,nes augino,tiesa,dar teko prieš ją inkstų echoskopiją pasidaryt,tikiuosi pagelbėjau išsklaidyt baimę:)
1
 
tuti
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
almyte7 viska paaiskino, man neteko lankytis
1
 
mysteryy
prieš 8 metus
netinkamas atsakymas
gal padarys echoskopija inkstu
1
 
Jorkaile
prieš 6 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 11 (iš viso atsakymų: 6)