klausk
Sveikiname užsukus į mamyčių ir ne tik jų bendruomenę. Čia klausimai virsta atsakymais, patirtis – patarimais, o bendravimas – draugyste. Dalinkitės, džiaukitės ir išgyvenkite nuostabiausią gyvenimo patyrimą – motinystę kartu, o mes jums atsidėkosime taškais, kurie tikrai pravers dovanų kampelyje.
- Motinystė (nėštumas, gimdymas) (5135)
- Nėštumo planavimas (255)
- Bandymas pastoti (205)
- Nėštumas (2476)
- Testai ir tyrimai (222)
- Maistas ir vitaminai (98)
- Psichologinė savijauta (70)
- Fiziologiniai pokyčiai (215)
- Nėščiosios priežiūra (132)
- Kursai ir mokyklėlės (21)
- Ir vėl nėščia (27)
- Kiti nėštukės klausimai (575)
- Nėštumas ir karjera (19)
- Vaisiaus judesiai (105)
- Kūdikio kraitelis (47)
- Nėščiosios aplinka ir gyvenimo būdas (129)
- Nėštumo požymiai (373)
- Gimdymas (811)
- Pogimdyvinis periodas (349)
- Vaikas (8035)
- 1 – 12 mėnesių (5154)
- 1 – 2 metukai (1045)
- 2 – 4 metukai (303)
- 4 – 6 metukai (93)
- 6 – 12 metai (99)
- 12 – 17 metai (39)
- 18 + metų (4)
- Sveikata (4397)
- Vyro sveikata (60)
- Vaiko sveikata (781)
- Kūdikio sveikata (955)
- Ligoninės, gygymo įstaigos (43)
- Sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai (116)
- Sanatorijos (13)
- Vaistai suaugusiems (91)
- Vaistai vaikams ir kūdikiams (95)
- Nėščiosios sveikata (195)
- Moters sveikata (1276)
- Santykiai (1411)
- Vaikų ugdymas (468)
- Teta Auklė (95)
- Grožis ir stilius (1404)
- Namai (951)
- Maistas ir gėrimai (1389)
- Laisvalaikis (1326)
- Šventės (945)
- Šeimos finansai (567)
- Darbas ir karjera (347)
- Ekonomika (110)
- Religija (69)
- Politika (86)
- Teisiniai klausimai (457)
- Sapnai, horoskopai, prietarai (206)
- Humoras (45)
- Konkursai (48)
- Turgelis (935)
- Kiti klausimai (4092)
- Gėlės, sodas, daržas (54)
negretan...
Justynka
Ausrines
sagute1
saunole
Elee
banginuk...
urbonavi...
nut
jokeriuk...
tomap
gera
neštukas
aureja
julyte27
Tomati
erika198...
gintarep
vinipuka...
Erika_P
ervijota
Indruke
Maniskis dalyvavo. Is pradziu nelabai norejo, bet paskui iseiti nebenorejo, bet gal ir nebuciau leidusi. Visa laika saziningai laike uz rankos, perkirpo virkstele :) Tiesa sakant, jauciausi tikrai saugiau, ypac, kai gimdziau pirma karta. Tada viskas atrode baisu, gimdykla tragiska, akuseres ateina, iseina... Kai gimdziau antra, vyras taip pat dalyvavo, bet tada buvo pazistama akusere, tai ji net patare, kad vyras salia butu, tada, sako, gydytojai kazkaip kitaip reaguoja, gal daugiau pagarbos gimdyvei is ju puses...
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
mano vyras dalyvavo abiejuose gimdymuose,savo noru. jauciausi saugesne ir ramesne,nes salia buvo artimas zmogus
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Nedalyvavo, ir jauciausi saugiau,kad jo nebuvo, nes jis bijo kraujo, tai bijociau del jo, o ne del saves jei butu salia :)
O daktarai buvo superiniai, tai su tokiais galima ir 10 vaiku gimdyt.
O daktarai buvo superiniai, tai su tokiais galima ir 10 vaiku gimdyt.
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
dalyvavo, ir laike ir stume ir vos ne kartu kvepavo:))) dziaugiuos,kad buvo salia:) netik saugi jauciausi, bet ir rami:)
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
Taip.Zinoma saugiai.Labai,labai padejo.Mamytes,neatsisakykit,kad vyrai gimdyme dalyvautu.Labai ju pagalba mums reikalinga.
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
dalyvavo, bet saugumo didelio nejauciau, nes sedejo akis issprogdines ir nezinojo kaip padeti, man atrodo labiau bijojo nei as. Atvykusi giminaite daugiau padejo nei jis, nes jos deka greiciau pagimdziau. Moterys daug praktiskesnes uz vyrus.
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
As is pradziu nenorejau, kad jis butu ir viska matytu, bet jis labai norejo ir mane ikalbino, kad jis bus :) is pradziu tai patiko, kad jis salia buvo o po kokiu 15min, jau apie nieko nebegalvojau, nei kas yra salia, nei kas ka mato ar ka galvoja, maciau tik akurere, kuri man tik labai padejo o visi kiti buvo nebesvarbus, norejau tik kuo greiciau tureti savo maziuka salia :)
prieš 3 metus
netinkamas atsakymas
taip dalyvavo,labai jauciau palaikyma,buvo zymei drasiau ir jaukiau ir skausmai atrodo ne tokie jau baisus paliko = )
prieš 2 metus
netinkamas atsakymas
Man atliko cezario pluvi, bet vyras net ir per operacija isiprase i vidu :) Man tikrai buvo ramiau ir saugiau.
prieš 2 metus
netinkamas atsakymas
Puslapis 1 iš 1 (iš viso atsakymų: 16)