• 11ats.

  Ar turi jaustis spirales siulai?

  Turiu isidejusi spirale "mirena" menesi laiko. Suzinojau, kad spirales siulai turi buti apciuopiami, bet as ju visiskai nejauciu.

  Mute911KontracepcijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  As turiu Mirena ir siulu nejauciu,bet ju ir neieskau.Pas ginekologe lankausi reguliariai,viskas ok.

  Simona2

 2. 2

  visos spirales yra skirtingos, tai manau gal ir viduje jos jauciamos skirtingai??:)

  simute

 3. 1

  aš turiu ne Mirena, o kitą spiralę, bet gyd. sakė, kad galiu apčiuopti, bet tikrai jų neieškojau :) Jeigu turėsių kokią nuojautą, kad su ja kas nors ne taip, eisiu pas gyd., tegul apžiūri ar viskas vietoje. O be to, gyd. minėjo, kad po kiek laiko tie siūlai apsivelia gleivėmis ir jų nebesijaučia. O ir nukirpti tie siūlai gali būti labai trumpai, tai ko gero pačiai irgi būtų sunku apčiuopti.

  elegancija

 4. 1

  gerai simute pasake, spirales skirtingos, mirena isvis labiausiai skirriasi nuo kitu.. as isidejus nova T tai siulus jauciu.. bet jau aptirpe tai nelabai ir jauciasi :)

  kristale

 5. 1

  tai gal kas negerai jai nejauti tų siulu. o tau daktarė sakė kad turi jaust? ar taip kokia draugė,

  mamyciuke

 6. 0

  Sveiki, iškrito man spiralės siūlai. Pas ginekologe tik kitoj savaitėje. Taip kad jau tūrėjus esu spiralę 5 metus išnešiojau labai gerai. O pasikeitus panešiojau 7 mėn.

  Anonimas

 7. 0

  As irgi isdejusi nova T spirale jau menesis, nuejau pasitikrinti pas ginekologe, o ji man pasake, kad nesimato spirales ,,usu"...Ir pasake, kad ji galejo per menesines iskristi, arba tie ,,usai" sulysti i kakleli..Dbr pergyvenu...Ar jums nei vienai taip nebuvo?

  Zivilee

 8. 0
 9. 0

  Taip! Tu teisingai supratai! Tik ta spirale nepaprasta, o tam reikalui skirta kontraceptine priemone. Ir ja gali ideti tik gydytojas. Ju yra ivairiu ir ju galiojimas nuo 3 iki 5 metu. Saunu! Isidejai viena karta ir saugi 5 metus. Super!

  Mute911

 10. 0

  as prie to pacio noreciau paklausti ;) jei gerai suprantu, isidejus spirale galima vyrui uzbaigti darba nenutraukiant visko... ? :) ir pastojimo jokio nebuna ?

  GretaV