• 17ats.

  Iklotai po gimdymo, kokius iklotus rinktis?

  Meginos patarkit, kokius reikia vestis iklotus i ligonine, kad tiktu po gimdymo ? Ar uztenka tradiciniu naktiniu iklotu ar reikia pirkti vaistinese kazkokius specialius? Ir jeigu taip - kokia ju kaina? Dekoju labai visoms uz atsakyma !

  postera4Kiti klausimai apie gimdymąĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Manau kad nusipirkit iklotus po gimdymo, jie naturalesni, ypac jei yra plysimas tarpvietej. Ju yra ivairiu dydziu, pradziai didziausius kai jau maziau kraujuosit mazesnius.Jie nebrangus, tikrai nera brangesni nei iprasti.

  adkia

 2. 3

  geriausia naudoti specialius po gimdymo.nepirk daug nusipirk 5did.ir 5 mažesnius turetu užtekt,jei ką tai paprašysi vyro ar mamos,draugės nupirks vaistinėje ir atveš.

  okse0711

 3. 3

  Kiekvienai reikia skirtingai įklotų. Man užteko vieno specialaus, o paskui naudojau naktinius įklotus, juos irgi gal kokius tris tik sunaudojau, o paskui savo įprastus dėjausi.Aš manau, kad gal vieną reikėtų specialų turėti iškart po gimdymo įsidėti, o paskui pagal situaciją, jei reikės, tai vyras dar jų nupirks, neverta daug jų nusipirkti

  almyte7

 4. 3

  aš pati tai buvau nusipirkusi paprastus įklotus, didesnius, skirtus naudoti naktį. Bet mane ligoninėje apibarė, kad nenusipirkau specialių įklotų. Nes būtent jie ir pritaikyti naudoti specialiai po gimdymo - natūralus pluoštas ir visi kitokie dalykai:) Be to, vienos po gimdymo labai kraujuoja, kitos - nestipriai. Esu kalbėjusi su viena drauge, kuri iš viso išsivertė su 3 lašelių dydžio įklotais.
  Kainos tų specialių įklotų tai nežinau, bet apskritai pirmomis dienomis įklotų reikia nemažai. Man dar labai pravertė vaistinėje pirktos vienkartinės kelnaitės, tokios kaip tinklelis, nes aukštai užsitraukia ant pilvo ir gerai prilaiko įklotus, o ir kūnas pro jas kvėpuoja. Kelnaičių vnt. kainuoja apie 1 lt su keliais centais.

  elegancija

 5. 2

  pirkausi du didelius ir tris mazus skirtus po gimdymo, veliau naudojau pigiausius belos ar kokius tuos storesnius ju pavirsius naturalesnis nei always

  erika1984

 6. 2

  taip postera reikia pirkti spec iklotus is vaistines..

  Anonimas

 7. 2

  pati turejau nusipirkusi paprastus naktinius iklotus, siaip man ju uzteko.. :) manau ir si karta pirksiu tokius pat taipat ;)

  geiza

 8. 2

  Man is pradziu ligonineje neleido detis iklotu, dave palutes ir sake, jas naudoti, tai cia pirma para, o paskui, kadangi nestipriai kraujavau, tai uzteko yprastu iklotu, nors turejau ir tuos specalialius, bet neprireike

  Indruke

 9. 2

  as tai vaistinese pirkaus specealiai,bet jie gan brangoki,bet tikrai geri,o paskui jau paprastus paketus pirkausi,nes pirmom dienom tikrai daug kraujo buna ir paprastus paketus nepesi keistis

  mamka

 10. 1

  siaip buvau nusipirkusi specialiu,bet taip ju ir neprireike nes kraujavimas buvo nedidelis,tad naudojau iprastinius,tad atidaviau veliau draugei kuri laukesi,o jie vnt kainuoja berods iki 1lt.

  indre1986