Atsakymai

 1. 4

  musu knygutes liko nuo seses.
  o siaip ir dovanu esam gave,jam patinka su langais ir su puzle, kur kalima ka nors isardyti:))))))

  gustas

 2. 4

  Negalėčiau pasakyt kuri pirma - pas mus daug knygų dar ir iš mano mamos vaikystės, po to mūsų knygelės, sesers vaikų, mano vyresnėlio... Išmokė tėvai mus knygas skaityti, saugoti ir mylėti. O dar tiek daug vis naujų norisi! "Grybų karas" ir "Stovi pasakų namelis" moku mintinai, tai vaikams vietoj lopšinių nuo gimimo deklamuoju, labai klauso. O dar apie Meškutį Smalsutį, taip pat eiliuota, ir paprastutė "Šuniukas Amsiukas".

  Giedre

 3. 4

  Pirma knygute pirkau kai dar laukiausi - tai pasakos vaikams eilerasciais. Kol dar vaikui bus idomi praeis siek tiek laiko, bet jau pilvukui skaiciau tas pasakaites.dabar tu knyguciu, laukianciu, kol dukra paaugs - keletas. ir vis dar gauname dovanu arba perkame nauju.

  dianela

 4. 3

  turim minksta knygele su gyvun4liais, vienas puslapis dar cipsi, ja galima pagrausti, nes dabar toks amzius kad viska i burna kisasi :) tai labai suneliui patinka, tik kazin kiek ilgai :)veliau butinai nupirksiu "klasikiniu" pasaku knygele :)

  zioli

 5. 3

  Mes turim medžaginę knygutę, kurią gali vartyti ir netgi su rankenėlėm, gali neštis. Tai jau 6 mėn. skaitydavau, nes ten tik po vieną sakinį ir dar meškiukas ant virvutės prikabintas, tai gali vaidinti. Labai įdėmiai klausosi, o paskui tą meškutį bando pakramtyti ir suvalgyti. Dar pirkau maximoj kietais viršeliais, kurią irgi galima paragauti. O prausiantis turime knygelę, kurią galima šlapinti ir su ja vandenį purkštį. Tai labai skanu pagriaužti vonelėje. Irgi maximoj pirkta. O rimtų knygelių ir pasakų, tai nuo senų laikų išlikę. Manau vyresniai reikės kompaktą nupirkti.

  elegancija

 6. 3

  pas mus knygutemis rupinasi mociute, mano mama, tai jau tik gime gavom daug pasaku, kelias medines knygute, lankstinuku. mociute kaupe jau kai laukiausi. pati nupirkau pasakas labanakt vaikuciai, kurias ir skaitau pries miega.

  Ausrute

 7. 3

  as is sesers gavau dovanu knygute Pirmieji mano metai.tai vis pildome po truputi

  rasa

 8. 2

  mano vaikucio, tai pirmos knygutes bus mano:)) labai jau daug ju turiu is vaikystes:))

  Gerda

 9. 2

  Kai dar laukiausi, tai pripirkau visokiausiu graziu knyguciu su iliustracijomis, tik nezinia ar paauges leliukas nores jas vartyti ir skaityti?

  Barbarita

 10. 1

  gavom dovanu. ji buvo medziagine

  juratele