• 11ats.

  Paukštis įskrido pro orlaidę

  Praeitą naktį į mano kambarį, kuriame miegu kartu su sav dičkiu, įskrido paukštelis. Taip dar nėra buvę. Aš pati išsigandau, apklojau didinuką savo antklode, atidariau balkoną. Paukštelis apsuko kelis ratus apie lempą, gulintį kūdikį, palindo po užuolaidom ir išskrido pro balkoną. Kas įdomiausia, kad ant palangės esu prisidėjusi įvairiausių mielų daiktelių, statulėlių, o jis nieko nenuvertė. Sako, žinią tau atnešė... Ar tikit tokiu prietaru ir ką reiškia tai ?

  labirintaSapnai, horoskopai, prietaraiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Pas mus kažkada į koridorių buvo įlėkęs paukštelis. Bet nepamenu, kad paskui būtų kokia nors žinia... Tiesiog atrakcija..

  Jorkaile

 2. 1
 3. 1

  Jei į namus įskrido paukštis, stenkitės neliesti jo rankomis – tegu pats išskrenda, kitaip galite sulaukti nelaimės.

  Jolka123

 4. 1

  As esu girdejusi apie toki prietara, ir manau, kad tikrai neuzilgo gausi kokia nors zinia :) Reikia tik atskirti ir suprasti, kas per zinia :)

  Indruke

 5. 1

  Aha pas mane irgi buvo apsigyvene siksnosparniu tokioj dezej virs lango i kuria sulenda zaliuzes ,tai diena pavazinejom zaliuzes ir visi isleke koks 20 ju ten buvo...Na,o siaip sakoma kad paukscius sapne matyti reiskia zinia,bent jau man tai buvo isipilde

  Anonimas

 6. 1

  na siaip as tikiu siais dalykais..ir manau,kad tau tas paukstelis atnese zinia..

  nade

 7. 1

  o pas mus buvo siksnosparnis iskrides, net nenumanot koks siaubas, is miegu uzdegu sviesa, nes pajauciau dideli krabzdesi uz uzuolaidu, o ten islenda juodas kaip naktis...

  Anonimas

 8. 1

  Pas mano tevus buvo iskrides paukstis, ir po keliu dienu suzinojom, kad mano mama laukiasi, cia buvo pries 10metu. Pries 8menesius pas mus su vyru irgi iskrido paukstis, neuzilgo suzinojau kad laukiuosi! Va kaip buna

  SweetCherry

 9. 1

  Zinau ir as toki pramana,kad paukstis -zinia. Bet netikiu tokiais prietarais,nes yra buve kad iskrenda i vidu ir jokios zinios negauni.

  Ermita

 10. 0

  Įskrido paukštis, vargšiukas išsigandęs, radau kampe jau pavargusį nuo blaskymosi po namus su katinais..., balkone. Paėmiau į rankas, palaukiau truputį ir isleidau per langą. Jokių prietarų. Kam bauginti, kankinti. Išskrido gyvas ir sveikas. Jokių blogų žinių ar nelaimių. Tik gerai.

  Anonimas