• 7ats.

    Kraujavimas po lytiniu santykiu ir kontracepcija

    Si cikla pradejau gerti kontraceptines tabletes "cilest". Po lytiniu santykiu pasirodo kraujo (tuo metu jo buna nemazai, bet kraujavimas ilgai netrunka, tik dar rusvos isskyros buna apie para laiko. is pradziu galvojau, gal dar menesines iki galo buvo neiskraujave, bet po keliu dienu vis tiek tas pats :(
    mielos mamos, ar tai gali buti del kontraceptiniu, kad lytiniu santykiu metu pasirodo kraujas?
    gal kam taip buvo?
    partneris vienas, gimdziau beveik pries 7 men. anksciau nieko panasaus nebuvo :(

    lip2kasKontracepcijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

  1. 3

    pabandyk pasikonsultuoti su gydytoja gal kitu kontraceptiniu išrašys,manau tau taip yra nes jie tau netinka

    xxxxx

  2. 2

    geriausia tai būtų pasikonsultuot su ginekologu

    anenija

  3. 1

    na gal manau tau nuo kontraceptiniu tokia reakcija, gaunasi,.,gal tau jos tiesiog netinka..siulyciau nueiti pasikonsultuoti su ginekologe

    nade

  4. 1

    man sitos kontraceptines tabletes irgi netiko,nors nekraujavau bet skaudejo galva,augo svoris.pasitark su gydytoja gal paskirs kitokias tabletes..

    sandritute

  5. 1

    Pritariu Vikroriukei,netinka kontraceptikai,man po gimdymo taip pat netiko,kraujavau,teko nutraukti
    Pabandyk pasikalbeti su savo gydytoja,kad skirtu kitus,ar padaryk pertrauka.

    Asteja

  6. 1

    Nieko baisaus.Man irgi taip yra buve. Gali buti tokia reakcija. Kreipiausi pas gydytoja, nieko nenustate, sake, gali taip buti - hormonai.

    Linute39

  7. 1

    panasiai yra buve man, as nutraukiau kontraceptikus ir viskas susitvarke. tau jie paprasciausiai netinka.

    wiktoriuke