• 3ats.

  Gal kas vartojote maisto papildus "GINEKOL"?

  Ginekol, 40 tablečių po 0,24 g.  "GINEKOL" – Vienašalės užginos (Orthilia secunda) ir kraujažolės augalinis kompleksas.
  Vienašalės užginos (Orthilia secunda) yra plačiai naudojama liaudies medicinoje esant ginekologinėms uždegiminėms ligoms, esant nevaisingumui, miomai, kraujavimo sutrikimams menstruacijų metu. Šiais tikslais yra naudojama viršutinė augalo dalis, turinti arbutino, metilarbutino, hidrochinono, iridoidų, kumarino, taninas, flavonoidų, vitamino C ir mikroelementų (geležies, vario, cinko, manganas).
  Antiseptinis ir priešuždegiminis poveikis atsiranda dėl hidrochinono, kuris išsilaisvina organizme hidrolizės būdu iš arbutino ir metilarbutino, veikiant fermentams ir rūgštims. Arbutinas veikia inkstų epitelį, skatindamas diuretinį poveikį.

  Paprastoji kraujažolė - naudojamos žolės ir žiedai. Daugiakomponentinė cheminė augalo sudėtis gali veikti daugiafunkciškai. Preparatai iš kraujažolė sustabdo įvairios kilmės kraujavimą, gerina kraujotaką, normalizuoja bendrą medžiagų apykaitą, turi diuretinį poveikį ir t.t.  VARTOJIMO REKOMENDACIJOS:
  "GINEKOL" - maisto papildas - papildomas arbutino, salidrozido - pagrindinių veikliųjų medžiagų šaltinis, kurios veikdamos kompleksiškai, sumažina uždegimų atsiradimą šlapimo sistemoje.

  Gaminant augalinį kompleksą moterims, UAB „Evalar“ atsižvelgė į tradicinės medicinos patirtį ir šio preparato sudedamosios dalys parinktos taip, kad jos sąveikautų tarpusavyje ir turėtų kuo didesnį poveikį.
  Klinikiniai tyrimai patvirtino maisto papildo veiksmingumą ir rekomendavo jį kaip papildomą priemonę prie pagrindinio gydymo nuo ginekologinių uždegimų, įskaitant kandidozę ir endometriozę.

  SUDĖTIS:

  Sudėtis (1 tabletėje): lipnumą reguliuojančios medžiagos mikrokristalinė celiulozė ir silicio dioksidas, vienašalės ortilijos (Orthilia secunda) žolės milteliai 90 mg, vienašalės ortilijos (Orthilia secunda) lapų sausasis ekstraktas 30 mg, paprastosios kraujažolės (Arhillea millefolium) lapų sausasis ekstraktas 20 mg, kalcio stearatas, tirštiklis hidroksipropilmetilceliulozė, vanduo, dažikliai E171, E104 ir E142, polietilenglikolis.

  Vartojimas ir dozavimas: suaugusiems gerti po 1 tabletę 2 kartus per parą valgio metu, užgeriant nedideliu kiekiu vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  Kaina: 25,00 LT
  Pasiskaicius apie siuos maisto papildus, susidaro ispudis, kad cia vos ne visu moterisku galu gydytojas. Gal kas vartojote siuos papildus? Ar tikrai padejo?

  ImbiereVaistai suaugusiemsĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Dar tiesa yra Vienašalės užginos zoleliu arbata. As kuri laika negaliu pastot, kaip manot jei pagerciau profilaktiskai siuos papildus ar bent jau zoleliu arbata, gal ivyktu stebuklas?

  Imbiere

 2. 1

  as nusipirkau sias tabletes ir galvojau pradesiu gerti po menesiniu ir paaiskejo kad nescia (nors 9 men. niekaip nepavyko pastoti). Stovi nenaudojamos, jei kuri nusprendete jas gerti, parasykit man i emaila lbudryte@yahoo.com

  Anonimas

 3. 1

  nezinau ar si arbata ir sis maisto papildas duos naudos,,bet va vaistineje yra kazkokie hormoniniai vitaminai padedantys pastoti

  nade