• 9ats.

  Gal žinote kokie yra pavadinimai vestuvių metinių kai pragyveni metus, du , tris ir t.t. Aš žinau tik auksines, sidabrines, bet net tiksliai nežinau kada jos būna.

  Ačiū už atsakymus

  AuksareKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  mane ir labai domino sitas dalykas.netrukus su vyru svesim popierines vestuves:-)))

  ruta26

 2. 4

  1 metai – popierinės vestuvės
  2 metai – medvilnės vestuvės
  3 metai – odinės vestuvės
  4 metai – vaisinės vestuvės
  5 metai – medinės vestuvės
  6 metai – geležinės vestuvės
  7 metai – varinės vestuvės
  8 metai – bronzinės vestuvės
  9 metai – molinės vestuvės
  10 metų – alavinės vestuvės
  11 metų – plieninės vestuvės
  12 metų – šilkinės vestuvės
  13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės
  14 metų – dramblio kaulo vestuvės
  15 metų – krištolinės vestuvės
  20 metų – porcelianinės vestuvės
  25 metai – sidabrinės vestuvės
  30 metų – perlinės vestuvės
  35 metai – koralinės vestuvės
  40 metų – rubininės vestuvės
  45 metai – safyrinės vestuvės
  50 metų – auksinės vestuvės
  55 metai – smaragdinės vestuvės
  60 metų – deimantinės vestuvės

  Anonimas

 3. 3

  Čia dar šiek tiek kitokia info:

  1 diena. Žaliosios vestuvės.
  Tai sutuoktuvių diena. Jaunieji žengia į naują gyvenimą. Nuo šios dienos skaičiuojamos visos vestuvių metinės. Pirmaisiais metasi vestuvių diena paminima kiekvieną mėnesį. Dovanojamos gėlės. Šias vestuves simbolizuoja rūtų vainikas jaunosios plaukuose.

  1 metai. Kartūninės (merlinės) vestuvės.
  Pirmosios metinės. Jaunieji jau nugyveno metus drauge, pažino vienas kitą, susidūrė su pirmosiomis bendro gyvenimo problemomis. Šią dieną vyras su žmona dovanoja vienas kitam kartūnines nosinaites. Tai simbolizuoja į jų gyvenimą įsiskverbusią rutiną. Svečiai dovanoja gaminius iš medvilnės ir šilko.

  2 metai. Popierinės vestuvės.
  Antraisiais gyvenimo metais šeimoje dažnai atsiranda mažylis. Sutuoktiniai turi įveikti naujus iškilusius sunkumus. Popierius greitai plyšta, todėl labai svarbu apsišarvuoti kantrybe ir itin rūpintis vienas kitu. Svečiai dovanoja gražias knygas, paveikslus, nuotraukų albumus.

  3 metai. Odinės vestuvės.
  Šeima jau sutvirtėjo, tačiau santykiai dar vis tokie lankstūs, kaip oda. Dovanojami odos gaminiai - rankinės, segtuvai, diržai.

  5 metai. Medinės vestuvės.
  Medis simbolizuoja santykių tvirtumą, tai jau ne kartūnas ar popierius.Šią dieną dovanojami mediniai daiktai - šaukštai, skrynelės, smulkūs baldai.

  6 metai. Špižinės vestuvės.
  Špižius, nors iš pažiūros ir tvirtas, tačiau yra trapus smūgiams neatsparus metalas. Tokia yra ir santuoka - nepaisant metų, praleistų drauge, turite saugoti ją nuo smūgių ir šeimos židinyje deginti savo egoizmo malkas. Svečiai dovanoja mažus špižinius puodelius.

  6,5 metų. Cinko vestuvės.
  Jos primena porai, kad santuoką, kaip ir cinko indus laikas nuo laiko reikia emaliuoti. Svečiai dovanoja indų ir puodų rinkinius.

  7 metai. Varinės vestuvės.
  Nors varis ir nėra labai tvirtas, tačiau brangusis metalas. Sutuoktiniai apsikeičia variniais žiedais arba monetomis - ilgos laimės simboliu.

  8 metai. Skardinės vestuvės.
  Metai bėga, sutuoktinių santykiai tvirtėja. Svečiai dovanoja skardinius daiktus: padėklus, kepimo skardas ir buitinius prietaisus.

  9 metai. Fajansinės vestuvės.
  Fajanso puodeliai tokie pat gražūs, kaip ir kasmet labiau suauganti šeima. Geriausia dovana - fajansiniai indai, krištolas.

  10 metų. Rožinės vestuvės.
  Šią dieną dovanojamos raudonos rožės, primenančios sutuoktiniams jų vestuvių dieną ir kelią į šeimyninę laimę. Kelią, nubarstytą rožių žiedlapiais ir dygliais. Kviečiami draugai, visi šoka su raudonomis rožėmis rankose.

  11 metų. Plieninės vestuvės.
  Jos sako, kad šeimos santykiai užsigrūdino ir sutvirtėjo. Dovanojami plieniniai daiktai.

  12,5 metų. Nikelio vestuvės.
  Jos įspėja: "nepamirškite spindėti". Švenčiamos siaurame šeimos rate.

  13 metų. Nėriniuotos (pakalnučių) vestuvės.
  Gyvenimas jau įgavęs tam tikrą raštą. Šią dieną dovanojamos nertinės staltiesėlės, ažūriniai mezginiai iš plonos vilnos. Kadangi šios metinės dar vadinamos pakalnučių vestuvėmis, sutuoktiniai gali vienas kitam dovanoti po pakalnučių puokštelę - tokią kvapnią ir trapią, kaip ir jų meilė.

  14 metų. Agato vestuvės.
  Kasmet santykiai įgauna vis naujų spalvų, šeimos židinys sužėri it brangakmenis. Sutuoktiniams dovanojami agatai ir dramblio kaulas.

  15 metų. Stiklinės (krištolinės) vestuvės.
  Šios metinės simbolizuoja sutuoktinių santykių skaidrumą ir tyrumą, dviejų mylinčių žmonių laimę. Dovanojami stikliniai ar krištoliniai indai.

  18 metų. Turkio vestuvės.
  Dovanojami papuošalai su turkiu.

  20 metų. Porcelianinės vestuvės.
  Vaišės patiekiamos naujuose porcelianiniuose induose, nes laikoma, kad senų servizų neliko nė šukelės… Dovanojamas taip pat porcelianas.

  25 metai. Sidabrinės vestuvės.
  Ketvirtis amžiaus nugyventas kartu... Taurusis sidabras simbolizuoja puikią ir tvirtą sąjungą. Šią dieną susirenka visa giminė. Rūtų vainikėlis pakeičiamas sidabriniu. Ant auksinio sutuoktuvių žiedo užmaunamas sidabrinis.

  30 metų. Perlinės vestuvės.
  Tikras perlas niekada netamsėja. Čia perlas simbolizuoja nepriekaištingus šeimos santykius. Vyras žmonai dovanoja vėrinį iš 30 perlų, reiškiantį, kad trisdešimt kartu praleisti metai buvo puikūs, kaip perlai.

  34 metai. Gintarinės vestuvės.
  Pušų sakai amžius guli jūros dugne, kol tampa gintaru. Dovanojami gintariniai papuošalai.

  35 metai. Drobinės (lininės) vestuvės.
  Šių metinių simbolis - lininė staltiesė - reiškia taiką, gerbūvį ir ramybę. Dovanojamos lininės staltiesės, rankšluosčiai, patalynė.

  37,5 metų. Aliuminio vestuvės.
  Simbolizuoja tvirtą šeimyninę laimę. Dovanojami daiktai ir suvenyrai iš aliuminio.

  40 metų. Rubininės vestuvės.
  Rubinas - ugningos meilės simbolis. Sutuoktinių artumas jau įaugo į jš kraują - tą rodo raudona rubino spalva. Auksinis žiedas papuošiamas rubinu.

  45 metai. Safyrinės vestuvės.
  Jas simbolizuoja ištikimybės akmuo - safyras. Niekas niekada neišardys šios santuokos. Manoma, kad šis akmuo ne tik išvaduoja nuo sunkių minčių, bet ir suteikia jėgų kovoti su ligomis ir negandomis. Dovanojami juvelyriniai dirbiniai su safyru.

  46 metai. Levandų vestuvės.
  Padovanokite vienas kitam levandų - jos nuostabiai trapių kalnų gėlių.

  47 metai. Kašmyro vestuvės.
  Kašmyro vilna tokia pat švelni ir šilta, kaip sutuoktinių jausmai.

  48 metai. Ametiso vestuvės.
  Vyras dovanoja žmonai papuošalą su ametisu - savo ištikimybės simbolį.

  49 metai. Kedrų vestuvės.
  Šis medis toks pat galingas ir tvirtas, kaip sutuoktinių ryšys.

  50 metų. Auksinės vestuvės.
  Tik nedaugelis porų sulaukia šio garbingo iškilmingai švenčiamo jubiliejaus. Susirenka visa giminė ir draugai. Sutuoktiniai apsikeičia naujais auksiniais žiedais. Senieji žiedai tampa šeimos relikvija ir perduodami anūkams ar proanūkiams.

  55 metai. Smaragdinės vestuvės.
  Dovanojami papuošalai su smaragdu.

  60 metų. Deimantinės vestuvės.
  Deimantas - pats tvirčiausias brangakmenis, simbolizuoja santuokos amžinumą.

  65 metai. Geležinės vestuvės.
  Šios šeimos ryšiai jau tvirti kaip geležis.

  67,5 metų. Akmeninės vestuvės.
  Lašas po lašo ir akmenį pratašo, bet ši santuoka amžina.

  70 metų. Palaimingos vestuvės.
  Atsisukus į nugyventą kartu gyvenimą, žiūrint į anūkus ir jau paaugusius proanūkius supranti, kad Dangaus siųsta meilė - didžiausia palaima ir tikriausia laimė.

  75 metai. Karūnuotosios vestuvės.
  Antrosios deimantinės vestuvės.

  80 metų. Ąžuolinės vestuvės.
  Jūsų meilė ir santuoka tokia pat ilgaamžė, kaip šis medis.

  Jorkaile

 4. 3

  Turiu dar tokius kiekvienų metų paaiškinimus:

  •Simboliniai pavadinimai: jų reikšmės ir dovanos
  •Vestuvių metinės - tai šeimyninio gyvenimo pradžios paminėjimas. Simboliniai vestuvių metinių pavadinimai - iš senovės likusių bei modernių laikų tradicijų mišinys. Būtų sunku atsekti, iš kur iki mūsų dienų atkeliavo ar kodėl susiformavo būtent tokie pavadinimai. Manoma, kad tam įtakos turėjo ne tik konkretaus metalo ar medžiagos savybės, bet ir dovanų tradicijos.
  •Šiandien bent jau sidabrines, auksines ar deimantines vestuves žino daugelis. Tačiau turbūt ne kiekvienas pasidomėjo, kaip ir kodėl apibūdinami kiekvieni po vestuvių kartu nugyventi metai.
  •Pateiksime dažniausiai minimų vestuvių metinių reikšmes, trumpai jas paaiškinant ir pasiūlant dovanų variantus šiai progai. Beje, kaip ir visi patarimai, šis dovanų sąrašas - tai tik galimi variantai, kuriuos turite pritaikyti savaip. Juk mes nežinome, kas Jūs - vestuvių metines švenčiančios poros pažįstamas, geras draugas, šeimos narys ar netgi vienas iš šios šventės pagrindinių veikėjų.
  •1-ieji metai. Popierinės vestuvės
  •Popierius nėra tvirta medžiaga, tačiau tai puiki priemonė, perteikiant mintis, idėjas, kuriant projektus. Būtent tokie ir yra pirmieji bendro gyvenimo kartu santuokoje metai: dažniausiai dar tvirto pagrindo nebuvimas, pažeidžiamumas ir silpnas atsparumas iškylančioms problemoms, kita vertus, noras kurti bendrą gyvenimą, dalintis idėjomis, mintimis. Tai puikus metas partneriams atrasti save, pranokti iškylančius sunkumus, savo bendromis idėjomis, svajonėmis ir sutarimu. „Švieži" sutuoktiniai turi pasitelkti kantrybę, rūpintis ir domėtis vienas kitu, siekdami šeimyninės idilės.
  •Dovanos popierinėms vestuvių metinėms: įprastai šia proga dovanojama knyga, užrašų knygelė, nuotraukų albumas ir panašūs daiktai iš popieriaus. Vis dėlto, siūlome neapsiriboti šiais tradiciniais variantais - paieškokite ko nors originalesnio ar bent jau žaismingesnio. Tai galėtų būti: tam tikras išgalvotas sertifikatas (pvz., žemės sklypo Veneroje ar turimų meilės atsargų patvirtinimas), šalies ar miesto žemėlapis, kuriame sutuoktiniai susipažino ar praleido medaus mėnesį. Na, o partneris galėtų tiesiog pasitelkti savo fantaziją ir mylimajai/-am surašyti ant popieriaus tai, ką jis vertina ir dievina joje/jame. Ar tiesiog parašyti gražų ir šiltą laišką, ar tiesiog šia proga pasitelkus popierių - kaip pirmųjų metinių simbolį - perteikti tradicinį „aš tave myliu" subtiliau.
  •2-ieji metai. Medvilninės vestuvės
  •Partneriai, išgyvenę pirmuosius metus kartu, susikuria tam tikrus šeimyninius ritualus, kurie įvairiapusiški kaip medvilnė - maskuoja, šiek tiek suvaržo, bet puošia ir šildo. Ir šie „medvilniniai" ritualai vertingi tol, kol suderina ir neužgožia asmeninių bei praturtina bendrus poros interesus, siekius.
  •Dovanos medvilninėms vestuvių metinėms: tradiciškai dovanojami gaminiai iš medvilnės. Tai gali būti namų dekoro detalė (pvz., medvilninė pagalvė, rankšluostis, patalynės komplektas), drabužis ar aksesuaras (pvz., skara). Jei ieškote kažko subtilesnio, galite pagaminti specialius marškinėlius su šmaikščiu užrašu: „Aš - žmona, švelni kaip medvilnė", moteriai, kuri mėgsta megzti, padovanoti mezgimo siūlus ir virbalus. Partneriai gali pasitelkti intymumą ir dovanoti apatinį trikotažą ar naktinius marškinius.
  •3-ieji metai. Odinės vestuvės
  •Oda - daug patvaresnė už popierių ir medvilnę. Ji kaip ir šeimyniniai santykiai po kelių kartu gyvenimo metų - gana tvirti, bet tuo pačiu ir lankstūs. Partneriai turi stengtis, kad vis tvirtesnis tarpusavio ryšys taptų ne suvaržymu, bet gyvenimo kartu pagrindu. Juk tarpusavio santykiuose tik su pasitikėjimu gimsta tikrasis laisvumas.
  •Dovanos odinių vestuvių metinėms: tradiciškai dovanojama rankinė, diržas ir kiti iš odos pagaminti dirbiniai. Nenorite būti nuobodūs? Apsilankykite meno galerijoje ir išrinkite subtilią odinę sagę, dėklą akiniams ar kitą meno dirbinėlį.
  •4-ieji metai. Vaisinės vestuvės
  •Prisirpę ir vaisingi - tokie tradiciškai suvokiami ketvirtieji gyvenimo metai santuokoje. Partneriai mėgaujasi jausmų ir tarpusavio santykių branda, o vaisingumas dažniausiai suvokiamas kaip šeimos pagausėjimas.
  •Dovanos vaisinių vestuvių metinėms: įvairių prinokusių vaisių krepšelis, dekoratyvinis citrinmedis ar pipirmedis, nuotrauka (partnerių veidai, priderinti prie tam tikrų vaisių formų), vaisinė arbata.
  •5-ieji metai. Medinės vestuvės
  •Mediena - naudinga ir jauki medžiaga kuriant namus. Ji teikia ramybės ir susieja su žemės vaisingumu ir ilgaamžiškumu. Prieraišumą, namų idilę, sutarimą ir santykių klestėjimą - tai turėtų atnešti penktieji gyvenimo santuokoje metai.
  •Dovanos medinių vestuvių metinėms: įprasta, kad šių metinių proga dovanojami įvairūs mediniai įrankiai ar namų dekoravimo detalės. Pasistenkite, kad tai nebūtų vien šaukštas, padėklas ar medinė dėžutė papuošalams: ieškokite kažko savito, artimo to žmogaus būdui ir stiliui, arba galite „suasmeninti" įprastą daiktą - pvz., išgraviruokite vardą, metus ar tam tikrą citatą. Tuo tarpu partneris galėtų pasinaudoti artėjančiu savaitgaliu ir užsakyti nakvynę medinėje sodyboje už miesto - tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės, miesto šurmulio ir simboliškai paminėti medines vestuvių metines.
  •10-ieji metai. Alavinės/aliuminės vestuvės
  •Dešimt metų kartu - tai netrumpas laikotarpis, per kurį šeima įgauna alavo/aliuminio savybių: ji lengvai prisitaiko prie aplinkos. Tokia šeima, viena vertus, kaip ši medžiaga pasiduoda pokyčiams, bet taip pat yra tvirtas darinys, kuris atsparus išoriniams veiksmams - sunkumams, problemoms, kitų žmonių įtakai. Be to, tai sidabriškai pilkos spalvos periodas - kitaip tariant šeimyninis gyvenimas įgauna rutinos pilkumos, bet švyti sutarimu ir pasitikėjimu.
  •Dovanos alavinių/aliuminių vestuvių metinėms: tiktų iš aliuminio pagamintos įvairios namų interjero detalės: rėmeliai fotografijai, įdomios formos vaza, statulėlė. Pasitelkiant fantaziją ir humorą, galima sugalvoti žaismingų detalių - pvz., turistinis aliuminis puodelis (su išgraviruotu užrašu: „Į šeimyninę kelionę"), kompasas, kurio korpusas pagamintas iš aliuminio, na, o galiausiai tiesiog 10 ritinėlių aliuminio folijos.
  •15-ieji metai. Krištolinės vestuvės
  •Skaidrus ir tyras krištolas - kaip dviejų mylinčių partnerių meilė, sklidina pasitikėjimo ir supratimo. Tai dūžtanti medžiaga, tačiau be galo tauri ir paslaptinga.
  •Dovanos krištolinių vestuvių metinėms: dažnai vietoj krištolinių daiktų (pvz., taurių) dovanojami gaminiai iš stiklo: dailūs meno dirbiniai, išgraviruotas ar įmantrios formos stiklo butelis, kuriame palinkėjimas ar tuščias popierėlis - bendroms partnerių vizijoms ir troškimams. Puiki partnerio simbolinė dovana - kelionė prie vandens telkinio, kuris skaidrus kaip krištolas.
  •20-ieji metai. Porcelianinės vestuvės
  •Lengvas, dailus ir rafinuotas - toks tradiciškai suvokiamas santykis tarp partnerių, kurie perėjo sunkiausius santuokos išbandymų metus, susikūrė tvirtą pagrindą bendram gyvenimui ir sulaukė asmeninės bei santykių brandos.
  •Dovanos porcelianinių vestuvių metinėms: tradiciškai dovanojami porcelianiniai indai ar meno dirbiniai, ant kurių galėtų būti išgraviruoti sutuoktuvių ceremonijos metai. O galbūt Jūs nustebintumėte partnerę/-į romantiška vakariene prabangiame restorane, kuriame vaišės pateikiamos porcelianiniuose induose?
  •25-ieji metai. Sidabrinės vestuvės
  •Sidabras - tai brangus ir tvirtas taurusis metalas. Jis simbolizuoja šeimos santykius, kuriais partneriai didžiuojasi, vertina ir kurie tvirti bei švytintys kaip šis metalas. Niekam nebereikia įrodinėti santuokos tvirtumo, niekas neabejoja jų verte ir tvirtumu. Tai svarbios ir reikšmingos vestuvių metinės, kurios tradiciškai minimos, sukviečiant giminės narius ir draugus.
  •Dovanos sidabrinių vestuvių metinėms: sidabro papuošalai, juo padailinti įvairūs meno dirbiniai, dekoro detalės - atrodo, turėtų būti nesunku atrasti tinkamą dovaną šių metinių proga. Partneriai tradiciškai dovanoja sidabrinį žiedą, kuris užmaunamas ant auksinio vestuvių žiedo. Taip pat galima padovanoti proginę sidabrinę monetą kaip vertingų ir ilgaamžių tarpusavio santykių simbolį.
  •30-ieji metai. Perlinės vestuvės ir 35-ieji metai. Koralinės vestuvės
  •Perlai ir koralai - jūros turtai, kurie žavi ilgaamžiškumu ir sava aura. Tikras perlas net ir po daugybės metų išlieka toks pats žėrintis, jis simbolizuoja nepriekaištingus tarpusavio santykius šeimoje.
  •Dovanos perlinių ir koralinių vestuvių metinėms: partneris tradiciškai dovanoja 30 perlų vėrinį. Siūloma šia proga pasimėgauti šventine vakariene - austrių patiekalais arba kelione su povandeniniu nardymu. Kitos idėjos dovanoms - perlai voniai, kuponas vandens ar karštųjų akmenų masažui, paveikslas, vaizduojantis povandeninius lobius, pajuokaujant - įranga povandeniniam nardymui su užuomina, kad lobius reikia atrasti pačiam.
  •40-ieji metai. Rubininės vestuvės ir 45-ieji metai. Safyrinės vestuvės
  •Raudonasis rubinas simbolizuoja nuolat rusenančią ir tarsi į sutuoktinių kraują įsiliejusią partnerių meilę. Tuo tarpu safyras - tai ištikimybės simbolis, kuris taip pat apsaugo nuo negandų ir nelaimių. Šie du brangakmeniai parodo neblėstančią meilę ir visuomet ją lydinčią ištikimybę bei darną.
  •Dovanos rubininių ir safyrinių vestuvių metinėms: kadangi šie brangakmeniai yra ne tik prabangūs, bet ir brangūs, siūlome pasitelkti fantaziją. Pavyzdžiui, padovanokite rubino raudonumo vyno butelį su specialiai pagaminta šmaikščia etikete - tarsi vynas būtų išlaikytas nuo šios poros sutuoktuvių metų.
  •50-ieji metai. Auksinės vestuvės
  •Pagal tradicijas tikima, kad sidabras pavirsta auksu ne tik pasakose, bet ir santuokoje. Ir galbūt nieko čia keisto, juk puse šimto metų nugyventa kartu! Tai jau šeimos istorija, kuri verta auksinio medalio.
  •Dovanos auksinių vestuvių metinėms: aukso spalvos medalis su specialiu užrašu (metai, vardai, palinkėjimai) ar auksinė moneta - tai dovanų idėjos šioms vestuvių metinėms. Galite pagaminti ir įrėminti ilgalaikių ir patvarių santykių liudijimą ar per metus kitusių aukso bei poros santykių kreivių palyginimą.
  •55-ieji metai. Smaragdinės vestuvės ir 60-ieji metai. Deimantinės vestuvės
  •Smaragdas žėri visomis įmanomomis gyvenimo spalvomis, o deimantas - tai pats tvirčiausias brangakmenis. Visa tai simbolizuoja santuokos įvairiapusiškumą ir ilgaamžiškumą.
  •Dovanos smaragdinių ir deimantinių vestuvių metinėms: geriausia dovana šių vestuvių metinių proga - tai patys svečiai ir akimirkos praleistos kartu. Sutuoktiniai labiausiai vertina prisiminimus, todėl dovanokite daiktus, kurie jiems primintų gražias gyvenimo akimirkas.
  •Fantazija ir nuoširdumas vietoj brangakmenių
  •Visgi reikia nepamiršti, kad geriausia dovana ne ta, kuri griežtai atitinka tam tikras tradicijas ar reikalavimus, o ta, kuri nuoširdi, praktiška ar tiesiog artima asmens, kuriam ji įteikiama, skoniui, pomėgiams ir gyvenimo būdui.
  •Taigi ir vestuvių metinių proga siūloma dovanoti tai, kas patiktų ir tiktų porai ar vienam iš sutuoktinių, o sąsajas su metinių simboliais perteikti įpakavimu ar specialiu palinkėjimu: popierinėms - įpakuoti į specifinį popierių, geležinėms - dovanų dėžutę apnarplioti grandinėle, šilkinėms - suvynioti į šilkinę medžiagą, sidabrinėms ar auksinėms - įpakuoti į blizgantį popierių ar apibarstyti auksiniais blizgučiais.
  •Nepamirškite, renkant dovanas, Jūsų fantazija ir nuoširdumas vertingesni už brangiuosius akmenis.

  elegancija

 5. 2

  Jėga... Kiek metinių mes jau praleidom :) .... Negalima dėkoti, bet be padėkos neapsieisiu.. Ačiūūūūū :)
  Aš girdėjau prietarą, jei kiekvienas vestuvių metines tinkamai atšvęsi, tai sumažės pykčių tarp sutuoktinių. Ir prie kiekvienų metinių galima pasidaryti nuotrukas bendras. Taip įdomu būtų vilgtelėti, kai jau vaikai paaugs, kai jau patys būsim žili.. Ačiūkas dar kartelį

  Auksare

 6. 2

  Zaliosios- kai sutuoktiniai pazymi pirmais santuokos metais, kas menesi. Dovanojama tik geliu.
  Popierines- 2metai. Dovanojama, kas yra is popieriaus.
  Odines- 3 metai.
  Medines- 5 santuokos metai.
  Cinko- 6metai ir 6menesiai.
  Varines- 7 metai.
  Skardines- 8 metai.
  Rozines- 10 metu
  Stiklines- 15 metu.
  Porcelianines- 20metu.
  Sidabrines- tai ketvircio amziaus santuokos jubiliejus.
  Perlines- 30metu.
  Linines- 35metai.
  Aliuminines- pazymima, kai kartu santuokoje gyvenama 37,5 metu.
  Rubinines- 40metu.
  Auksines- 50metu.
  Deimantines- 60metu.
  Karunuotosios-75metai.
  Azuolines- svenciama, kai santuokoje gyvenama 80metu.

  Imbiere

 7. 1

  Oho, kokie pavadinimai. A s net nezinojau...

  Dziungarija

 8. 1

  oo geras net nezinojau kad ju ce tiek yra:-Dmes svesim odines vestuves:-)))

  Agnute

 9. 1

  mes jau atsventem alavines metines,dabar keliausim link plieniniu:)

  nesvarbu