• 11ats.

  Spirales isemimas

  Mamytes kurios isiminejote spirale, ar reikejo kazkaip specialiai pasiruosti? Pvz, ja bet kada gali isimti ar turi sirgti menstruacijomis? ar skausminga procedura? Aciu uz atsakymus

  .

  vaida1983KontracepcijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 6

  spiralę turiu jau ne pirmą kartą ir ne pirmus metus. Jas išima bet kada, kai tik ateini pas ginek. Man nieko nereikėjo specialiai ruoštis, tiesiog buvau atėjusi vizitui ir tuo kartu ir išėmė (bent jau man taip buvo). Ar skauda? net nepasakysiu tiksliai, bet nemalonu. Jaumas panašiai kaip ir idedant. Toks žnybimo jausmas ir kaip "kažką stipriai prilipusį" prie kūno nori nutraukti. Bet visa procedūra labai greitai atliekama.

  elegancija

 2. 3

  elegancijai aciu uz issamu atsakyma, o Linute39 nera taip baisu kaip atrodo, man kaip dejo visiskai neskaudejo:) bet ginekologe sake kada reiks isimt tada jau bus nemalonu, as issimu ne po 5metu, o po 9men nesiojimo, kazkodel ji nenori draugauti su manim, gaila aisku, nes man atrode pats geriausias kontracepcijos budas

  vaida1983

 3. 3

  Pasiskaicius elegancijos pasisakyma, oi oi , as nenoriu nei isideti ,nei issiimti. :))))

  Linute39

 4. 1

  as nenoreciau nesideti nei isimti

  kazenka

 5. 0

  Sveikos. Aš noriu išsiimti spiralę..esu užsirašiusi 2- adieniui, bet lyg sirgt pradedu... tai kaip čia bus, reikia nukelti vizitą?

  Anonimas

 6. 0

  Procedūra trunka 1 sekundę 😉

  Anonimas

 7. 0

  ar kalbate apie hormonine ar varine spirale? :)

  Danguolee3

 8. 0
 9. 0

  Tikrai neskauda nei diadant,nei išimant ,tiesiog jausmas nemalonus

  Anonimas

 10. 0

  Labai skauda, Kaip isema ir ydeda, viskas trunka 15minuciu. Siandiena as keiciausi Spirale, toks jausmas kaip pries gimdyma.

  Anonimas