• 14ats.

  Ar esate kas išbandžiusios biorezonansinį tyrimą? Kokia jūsų nuomonė apie šį tyrimą?

  Mūsų šeima išbandė šį tyrimą ir likome labai patenkinti, nes sužinojome bendrą savo organizmo būklę, alergenus, koks netinkamas maistas. Tik gerai galiu atsiliepti apie šį tyrimą. Vienu apsilankymu sužinai apie savo širdelę, inkstus, skrandį, žarnyną ir t.t.t , o kiek ištikro reiktų gydytojų aplankyti ir dažniausiai apsilankiusi nieko neagauni, pačiam tenka gydytis savo nuožiūra. O čia dar parenka kokie maisto papildai tinka ir įsisavina mūsų organizmas, vienu žodžiu super ir siūlau visoms pasitikrinti, nes tikrai nesame tokie sveiki kaip įsivaizduojame, o kompiuterinis tyrimas nemeluoja, parodo ir rimtesnes problemas kuriomis esame sirgę.

  GitanaZSveikataĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Nesidariau,nes nenoriu ieskoti ligu

  ruta26

 2. 2

  O mes tai kitokios nuomonėsapie šį tyrimą, nes gydytoja pasakoja, kad keipiasi žmonės jau su sunkiomis vėžio stadijomis, o kur buvo visą tą laiką, kai buvo galima užbėgti už akių ir išvengti ligų.
  Mes jį darėmės Kaune, jei kas norės sužinoti pas ką parašykite, padėsiu.
  Aš esu iš Mažeikių tai pas mus atvažiuoja gydytoja iš Klaipėdos

  GitanaZ

 3. 2

  Mano buvusi bendradarbė darėsi, po to karto pradėjo nervuotis dėl savo kepenų, nes kažkas ten negerai (nesigilinau). Iki tol puikiai jautėsi, o po to tyrimo tapo irzli, pradėjo žiūrėti ką valgo.. aj nzn turbūt ir aš pradėčiau nervuotis kai sužinočiau ką negero. Tas pats kaip pas burėją: nueini, sužinai ir nervuojies kaip čia kas.. Puikiai jaučiuosi ir man gerai ;)

  lydekaite

 4. 2

  kiekvieno zmogaus skirtinga nuomone.as patyriau savo kailiu ka reiskia,kai priiesko ligu ir poto bruka vaistus ar vitaminus.

  Bosiene

 5. 2

  Tikrai labai įdomu kokia kaina ir kur atlieka tokį tyrimą. Aš paprieštarausiu Bosienės nuomonei - žmonės ne ligų ieško, o sveikatos ypač tada, kai jos nėra ir kai ligomis skundžiasi, tai ne iš neturėjimo ką veikti, o iš nevilties, kai gydytojai ir jų gydymas visiškai nepadeda. O labai daug ligų kyla dėl to, ką į burną dedame. Tad, kad mane šis tyrimas domina.

  bum

 6. 2

  ne nesu, nenoriu islaidauti, kad suzinociau savo ligas ar tai ko mano organizmas netoleruoja kai niekuo visai nesiskundziu...

  Lukniukas

 7. 2

  jo butu idomu suzinot kokia kaina ir kur galima ji pasidaryt.. mano mieste tai negirdejau kad toks dalykas butu

  vejune

 8. 2

  as tai ir nesidariau ir nezadu dar darytis,tiesiog kai bosiene minejo kad ieskotis ligu kai esi sveikas,na cia jus pasitikrinote profilaktiskai gal..

  masiniuke

 9. 2

  nebandziau ir nezadu bandyt,nes ligu is neturejimo ka veikt neieskau ir ligone anksciau laiko tapt nezadu.

  Bosiene

 10. 1

  Isbandziau. Kol kas geresnio ir paprastesnio,being pigesnio budo issitirti,neatradau. Labai svarbu ir kas per specialist as sedi uz sio aparato. Jei idomu ,rasykit
  redajom@gmail.com su malonumu suteiksiu info

  Anonimas