Atsakymai

 1. 4

  gimdymo metu duos ligonine marskinius patarciau juos ir imt,tai nereiks savo ismest i konteineri.geriau naktiniai maitinanciai mamytei.

  Bosiene

 2. 3

  gidymui ligonine duos savo marskinius,o po gimdymo as asmeniskai turejau pirma diena naktinius(pirkau juos turguje,specialus prasegimai maitinanciom mamytem),o antra diena vilkau pizama irgi prasegama turejau,cia jau pagal save ziurek,kas tau patogiau,ziemai gal ir pizama geriau,nes silciau

  ruta26

 3. 3

  seip ligonineje duoda specelius naktinius kai pagimbdai o pries gimdyma geriau naktinukai pacios

  rita0609

 4. 3

  o sakykit kur galima nusipirkti tu specialiu po gimdymo naktiniu?

  urszulka

 5. 3

  man asmeniškai buvo patogiau naktiniai marškiniai.

  Lulu

 6. 3

  naktiniai yra spec.maitinancioms

  neira

 7. 2

  gimdžiau su valdiškais naktinukais, o paskui vilkėjau pižama. Ji buvo prieky su keliom sagutėm-knopkėm, tai lengva atsegti, užsegti. O su kelnėm irgi patogiau - šilčiau pirmiausia:), nesusisuka lovoje, nes su vaikučiu tenka ilgiau pamiegoti vienoje lovoje. Be to, vis tiek tenka apsimauti apatines kelnaites (labai fainos vienkartinės, tinklinės, parduodamos vaistinėse), nes tenka įsidėti paketą. O kaip kitaip atsistosi iš lovos be kelnaičių ir dar su naktiniais?

  elegancija

 8. 2

  Naktiniai žinoma patogiau :) man gimdymui naktinius davė ligoninė, o vėliau jau pati savo turėjau. Tie ligoninės naktiniai buvo tokie su iškirpte iki pilvo ir palatoj tikrai su tokiais nekas būtų buvę :D o maniškiai su nedidele iškirpte, kuri susisega sagutėm. Dvi poras tokių tuėjau :)

  Mea

 9. 2

  naktiniai zinoma,o spec naktinukus duoda ligonineje

  nade

 10. 2

  siaip ten duoda naktinius,todel ,manau,jie ir patogiausia,kad butu lenga duoti vaikui kruti.

  bantukas