• 36ats.

  Ka pasirinkti:uzuolaidas ar roletus?

  Kas geriau dera ant dideliu langu?Daugiau sviesos,daugiau erdves be uzuolaidu.Roletai irgi turi savo pliusu ir minusu,tai ka pasirinktumet jus?

  vitalijusInterjerasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  Graziu yra tiek roletu, tiek uzuolaidu, O kokiam cia kambariui ieskot ?

  Mazute

 2. 1

  Mes zadame deti roletus, nes labai saule sviecia vasara. Nors yra ir uzuolaidos kambaryje, bet jos skaidrios persikines spalvos, perregimos, tai tik del jaukumo kambaryje:) Jas ir paliksime kartu.Man butina ir roletai ir lengvos uzuolaideles del romantikosir bendro vaizdo:)

  kvapni_feja

 3. 1

  Manau čia priklauso nuo interjero,nuo patalpos dydžio,jei didelė patalpa,daugiau erdvės tada gal geriau užuolaidos,taip pripildo kambarį,o jei kambarys mažutis,erdvės nedaug,tada gal roletai geriau paliekama tik dienines užuolaidas.

  pinakolada

 4. 1

  man ir tas ir tas grazu. tik su uzuolaidomis gali pasidaryti puosnesni kambary, nes ju dabar juk visokiu labai graziu ir puosniu yra. o seip manau su roletais maziau vargo:)

  vestina

 5. 1

  Man tai daug graziau uzuolaidos, bet praktiskiau roletai:) Jei neturi ko slepti, tai grazu vien kokios organzos ar panasios medziagos uzuolaidos, su kokiais graziais kutais suristos sonuose...Man grazu jei ir zeme siekia, per ilgos..:)

  Jaudrute

 6. 1

  siaip man kaip ir romantikei grazu kai uzuolaidos kambary,zymiai jaukiau,o juk ir su uzuolaidomis galima roletus tureti,dazniausiai juk jie vietoj naktiniu uzuolaidu buna kad nereiketu traukyti:)

  sandritute

 7. 1

  užuolaidos gražiau, roletai negražu bet praktiška, nes dulkių tiek nerenka, prižiurėt lengviau. Mes dabar turim tik dienines permatomas užuolaidas, naktinių neturim ir kol kas jų nereikia.

  vinipukas

 8. 1
 9. 1

  na roletų vienų nepakabinsi kambaryje, vistiek reikės gražių dieninių, nes iš karto jaukesnis kambarys atrodys. Šiaip reikia derinti ir žiūrėti pagal kišenės turinį. jei roletams ir dieninėm užuolaidom nelabai turite ir galite išleisti LT tai tuomet galima kukliau apseiti ir su naktinėm užuolaidom ir kuklesnėm dieninėm.

  Lulu

 10. 1

  Man kambaryje turi būti dieninės užuolaidos. Kaip romantikė sakė užuolaidos jaukumo duoda. Tad rinkčiausi dienines užuolaidas ir roletus :)

  lydekaite