Atsakymai

 1. 5

  as tai nieko blogo nematau ,nes jei valgai ir vaikui sukramcius duoti paragauti nesakau kad gerai isono atrodo , bet jei tik siektiek duoti tai ko ne. aisku jei dideli kiekio reikia tai naudotis trintuvu

  Anonimas

 2. 4
 3. 3

  Vilte, kad ir šiek tiek, vistiek vaikui perneši iš savęs negerumus. Medikai net nepataria pūsti vaikui misto, kai norima ataušinti, nes gali pernešti infekciją vaikui, jei tokią turėsi.

  iinnggaa

 4. 3

  Pasibaisėjau perskaičius... Aš visad tik su blenderiu sumaldavau..Juk pas suaugusį žmogų ir bakterijų visokių gali būt, dantis gal koks pagedęs... Siaubas..

  Auksare

 5. 3

  Net tokios minties neturejau :O Kai mazute buvo, su blenderiu trindavau, kai ugtelejo - su sakute aptrindavau. Valgi dukrytei paruosiu pagal jos gebejimus kramtyti

  almyte7

 6. 3

  specialistai nepritaria net "soskutės aplaižymui" pvz kai nukrenta ant žemės, o apie davimą iš burnos, tai nėra net kalbos. Nehigieniška. Nė kart nedaviau.. jei norėdavau iš savosios lėkštės ką duoti, tuomet atgnybdavau gabalėlį ir su šakute pertrindavau kelis sykius, O mažas jau kiek galėdavo pakramtyti tiek pakramtydavo ;)

  lydekaite

 7. 3

  esu girdejus kad taip daroma,bet as asmeniskai arba sutrindavau su sakute,arba dabar kai mesa jau valgo sumalu mesmalia.

  aronas

 8. 2

  kazkaip netikiu kad jus nekramtot nei truputi , ir nesat davusios isvis

  Anonimas

 9. 2

  kazkaip netikiu kad jus nekramtot nei truputi , ir nesat davusios isvis

  Anonimas

 10. 2