• 14ats.

  Ar galima važinėtis dviračiu nėštumo metu?

  Labai mėgstu minti dviratį, tačiau būdama nėščia (21 sav) jau bijau tai daryti. Gal žinote, ar galima/draudžiama? Ir kodėl? Kokios gręsia pasekmės?

  shenonHobis ir pomėgiaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  gali vazinet, o jei nukrisi

  ruta26

 2. 2

  jeigu nestumas sklandus, aisku galima ;) juk nestumas tai ne lyga. zinoma reikia su protu vazineti :) as iki 8 nestumo men sportavau , laksciau visur ir viskas gerai buvo. pasitark su savo daktaru :) siaip sako fiziniai pratimai yra labai patartini nescioms moterims (kuriu nestumas nekomplikuotas).

  Anonimas

 3. 2

  man iš karto pasakė ginekologė, kad dviračiu važinėti negalima, o dėl kokių priežasčių ir nepaklausiau, manau kad nesukelt persileidimo.

  Lulu

 4. 2

  Pavojus tik nukristi. Mano vyro sesuo nėščia , gyvena Olandijoj, važinėja ir ji ir kitos nėščiosios dviračiais. Čia labiausiai priklauso nuo savijautos.

  marcipana

 5. 2

  tikrai negalima,o gresia persileidimas.

  Bosiene

 6. 2
 7. 2

  patarciau atsisakyti tiek vazinejimo dviraciu tiek jodinejimo zirgais, ir pan.... nes tai gali isaukti tau persileidima arba gali isikraipyti gimda

  simute

 8. 1
 9. 1

  dviračiu negalima važinėtis, nes yra tikimybė nukristi ir tada gali netekti leliuko... žinoma, čia jau tavo pasirinkimas, bet aš nerizikuočiau ...

  Ineta_

 10. 1

  Na, prieš kokias 3 savaites truputį pasivažinėjau, jaučiausi gerai. Tačiau dabar pilvukas gana stipriai pūpso, tai bijau...buvo smalsu, kaip kitos mamytės :) pati neberizikuosiu, teks laukti kito sezono :)

  shenon