• 13ats.

  Mėšlungis nėštumo metu. Gal žinote natūralių būdų (negeriant vitaminų), kaip atsikratyti arba bent numalšinti mėšlungio keliamą skausmą?

  Šiandien pimrąkart lankiausi nėščiųjų vandens aerobikoje ir visos treniruotės metu traukė mėšlungį tai vieną tai kitą koją. Traukia ne blauzdų srity o per pėdas. Gal žinote kokių natūralių priemonių imtis šiam diskomfortui panaikinti? Gal ko iš maisto daugiau pavartoti? Ačiū

  shenonFiziologiniai pokyčiaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  kiek savaičių pilvinukui? jei nėra 32 sav tai galima magnio miltelių pagerti - man liepė 5 po vieną kasdien, bet aš tik du išgėriau ir praėjo... o šeip kai traukia koją, tai ją stenkis įtempti lengvai - pirštus ir pėdą keliant ir lenkiant link savęs... žodžiu, kad koja ištiesta būtų, o pirštai į tave tempiami - ne į priekį... nežinau, ar čia suprantamai paaiškinau, bet man padėdavo kartais.... bet ne visada... pabandyti juk galima:)

  Ineta_

 2. 3

  100g produkto yra:

  Aguonos 456mg
  Sezamo sėklos 352mg
  Migdolai 251mg
  Grikiai 218mg
  Žemės riešutai 188mg
  Lazdynų riešutai 144mg
  Lęšiai 99mg
  Figos 70mg
  Juoda duona 58mg
  Razinos 51mg
  Kokosas 47mg
  Kukurūzai 43mg
  Vištiena 38mg
  Kiaušiniai 37mg
  Agrastai 33mg
  Skumbrė 32mg
  Jautiena 26mg
  Kiauliena 24mg
  Pomidorai 23mg
  Karpis 22mg
  Morkos 22mg
  Kopūstai 20mg
  Ryžiai 13mg
  Agurkai 13mg
  Pienas 12mg
  Svogūnai 12mg
  Slyvos 11mg
  Alus 11mg

  Isnykstanti

 3. 2

  Arba Sigitos pasiūlytų produktų, arba pabandyk paprašyti vyro, kad pamasažuotų irgi nuramina mėšlungį

  Dziungarija

 4. 2

  Man 36 sav.daktarė sakė kad trūksta ne tik magnio,bet ir kalcio,tad liepė pagerti osteocare

  aidaS

 5. 1

  Na man meslungi pradejo traukti apie 6 menesi, as nemaniau , kad cia del nestumo , bet po to suzinojau , traugdavo naktim blauzdas , nezinodavau ka daryti.. Po to ant kazkiek laiko praejo tai dbr trauke klubus? Cia normalu?
  Man kai koja traugdavo as pradedavau vaiksciot ir man praeidavo.. Nezinau ar tau pades , bet pamegink letai pavaiksciot :)

  Laukiu12

 6. 1

  Visi tą magnį kiša, nors jau įrodyta, kad NE JO TRŪKUMAS KALTAS DĖL NĖŠČIŲJŲ MĖŠLUNGIO, O UŽSPAUDŽIAMI NERVAI. Sutraukus pėdą reikia greitai pakeisti padėtį, koją ištempti ir užriesti į viršų pirštus, greičiau praeis. Magnis kenkia nėštumo metu, kai jo geriama daug, o padėti negali, nes nervų neatpalaiduos, jei spaudžiamas dubuo.

  SleniuLelija

 7. 1

  gerk magni,nekenkie...as geriau.

  marinaaa

 8. 1

  Aš nuolat geriu magnesium diasporal, ir tai kartais pasitaiko, kad ruošiasi sutraukt koją. Be magnio būtų visai riesta. Be to, pradedant traukt mėšlungiui, reikia kojų pirštus su pėda lenkt link savęs, jokiu būdu ne tiesti.

  marcipana

 9. 1

  Magnesium Disporial milteliu pagerk,turetu susitvarkyt,mane ir kamavo si beda,tai pavartojau kelias dienas ir praejo meslungis

  ruta26

 10. 1

  Aš jau prieš kokius du mėnesiukus geriau osteocare, daktarė sakė vieno mėnesio pakanka ir antro mėnesio nebeleido vartoti...tačiau jis man nepadėjo.

  shenon