Kodel vaikutis pastoviai kaso ausyte?
Mums jau 7 menesiukai,gerus 3 menesius jis kaso viena ausyte.Ta daro pastoviai.PAs gydytoja buvome kai buvo ausytes uzdegimas tada aisku kodel.o dabar visai nesuprantu kodel taip daro.Paspaudus neskauda,neverkia.Gal ir jums taip buvo?

safariE
marcipana
rasarockina
kriste2
marinaaa
kvapni_feja
lolitaaa
Simutia
iinnggaa
ingri