• 7ats.

  Bėrimas nėštumo metu (35 sav.). Kaip su juo kovoti?

  Niekada neturėjau bėdų su oda, nesiskundžiau alergija. Štai praėjusią savaitę pastebėjau nemažą radoną dėmę (apie 6-7 cm skersmens) ties kaklo-krūtinės dalimi. Nuo mažens nuolat nešioju sidabrinę grandinėlę su kryžiuku. Maždaug ties ta vieta ir išbėrė mažais spuogiukais. Baisiai niežti. Nusiėmiau grandinėlę ir tepu Sudocrem tepaliuku, jo dėka šiek tiek sumažėjo niežulys ir paraudimas nebe toks ryškus. Tačiau visgi gal patartumėte kokią kitą veiksmingą priemonę? Ar vertėtų visgi kreiptis į savo gydytoją...įtariu,kad čia baseino chloro bei prakaito (kai buvo lb karšta) pasekmė.

  shenonFiziologiniai pokyčiaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  man ir panasiu laiku buvo isberta krutine daug smulkiu rausvu spuogeliu buvo ir niezejo, bet as kantri nesikasydavau, ir netepiau niekuo. Pagimdzius praejo viskas.

  rasarockina

 2. 2

  man taip buvo kai pradejau gerti vaistus nuo spaudimo nestumo metu. tik pakeitus vaistus viskas susitvarke. eik pas gydytoja.

  wiktoriuke

 3. 2
 4. 1

  mane kai isbere, nezinojau kur detis, buvo paskutines 2 savaites iki gimdymo like, naktim kosmaras is vis, kreipiausia i privacia odos gydytoja, ji nieko nesuprato, tada i poliklinika, geriausiai daktarelis sudocream israse, kankinausi juodai, visa isberta kai raupsuota, tada i ligonine pagulde, tokia moste gydytojas israse daroma vaitineje, ji siek tiek padejo, bet neimanoma gyvent normaliai vistiek buvo, iki gimdymo baisu, tik pagimdziau, tuo momentu ir viska praejo...

  efkute

 5. 1

  Sakyciau kreipkis i gydytoja, gali but alergija nuo ko nors, nebutinai nuo grandineles, gal ka suvalgei. Mane buvo isbere 39sav., bet mane tikriausiai isbere nuo sulciu(as taip manau), bet taip ir nesuzinojau nuo ko, ta diena kai turejau eit pas dermatologa pagimdziau, o seimos gydytoja ir ginekologe negalejo pasakyt kas tai...

  estrella181

 6. 1

  man irgi buvo panasiai 35savaite,bet buvau nuberta -visas pilvukas,kojos rankos,baisiausiai niestejo oda.O buvo ziema ,kaip buciau visa su dilgyne nudilginta.Kreipiausi i daktare,skubos eile dare tyrimus del dilgelines jai butu parode kad kazkas negerai,tada butu skatine gimdyma.bet kraujas nieko neparode bloga,israse tepaliuka,o po poros dienu prasidejo akmenliges priepuolis,tai nusprende kad cia buwo toks akmenliges salutinis poveikis,prasidejas kaip dilgeline....kreipkis pas daktare juk negali zinot kas cia yra.

  Rakolina

 7. 1

  Patarciau kreiptis i gydytoja. Maza kas, kartais ir nedidelis berimas gali reiksti rimta liga.

  Isnykstanti