• 10ats.

  Mes su draugu nevedę, jis registruotas kitu adresu. Gal kas žinote, gimus vaikeliui, kur kreiptis pirmiausia, kokių dokumentų reikės dėl vaikelio pavardės?

  Ar isada turėsiu į seniūniją pateikti pažymas ir apie jo pajamas, ar yra koks kitas būdas, kaip to išvengti?

  Linara121Motinystė (nėštumas, gimdymas)ĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  ir butinai reikia i vieno is tevu registracijos savivaldybe.

  reda83

 2. 2

  ai ir be to daviau vaikeliui draugo pavarde,tik butina kartu nueiti.

  ingrida2009

 3. 2

  gimo liudijimui pajamu rodyt tikrai nereikia,gausit is ligonines lapa toki,ir su tuo lapu i metrikacijos biura,ir uzregistruosit vaikeli.

  ingrida2009

 4. 1

  del kompensacijos galit jo pajamu nerodyti,bet jei noresit tvarkitis sc.pasalpa,tai jau reikes arba rodyt arba teistis alimentus.

  Jolka123

 5. 1

  pas notara reikes eiti pripazinti tevyste,o paskui su tuo dokumentu i metrikacijos skyriu.

  Jolka123

 6. 1

  nu su leliuko metrikacija viskas aišku. bet tada jau papilnėjus šeimai ateina kitas "malonus" etapas - kompensacija už butą, o jis stovi darbo biržoje.. ar visada reikės rodyti draugo pajamas, ar galima to kaip nors išvengti? oficialiai jis bedarbis, leliukas gims spalį, o jam darbo bižoje "kadencija" irgi baigia spalį... vadinasi, lieps pirkti verslo liudijimą, tai šildymo sezonas bus velniškai sunkus.

  Linara121

 7. 1

  ne tikrai nereikia,teisingai dar pries reikes pas notara nueiti pasakysit,kad pavarde draugo norit duoti,bemas kainavo 35 lt.

  ingrida2009

 8. 1

  Manau tuos popierius reikėtų nešti tada, kai norėtumėte susituokti. Nors dėl visa ko galite pasiimti ir juos, nes su tokia situacija nesu susidūrusi.

  snaigyte

 9. 1

  tai nereikia neštis į metrikacijos skyrių nei jo ištuokos liudijimo, nei mano vyro mirties liudijimo?

  Linara121

 10. 1

  Pirmiausiai išrašys kažkokį lapą ligoninėje, su juo reikės eiti pas notarą pasirašyti kažkokius popierius dėl vaiko pavardės suteikimo, ir galiausiai į metrikacijos skyrių užregistruoti mažylį. Žinau, nes pati esu nėščia ir su vaikelio tėvu nesame susituokę ;/

  snaigyte