• 9ats.

  Šlapimo pristatymas į polikliniką per 30min.

  Gimus vaikui sužinojau tokį dalyką.Man tai naujiena.Turi surinkt ir pristatyt vaiko šlapima per 30min. arba geriausiu atveju 2h galima laikyt šaldytuve.Nevisom aš manau taip paprasta ir lengva.Sakė pediatrė kad tik taip bus atliktas tikslus vaiko analizų tyrimas.Gal jum teko turėt tokių rūpesčių.

  irma1Kūdikio sveikataĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  o mums niekas nepabrėžė, kad pristatyti per pusvalandį.. tiesiog sakė padaryti rytinį sysiuką ir iki 10 val atvežti.. Čia apie vaiko.
  O apie suaugusių tai iš viso pamenu būdama nėščia atnešiau, nuėjau pas akušerę, ginekologę, šeimos daktarę ir po visko (po maždaug pusantros valandos) užėjau į tualetą kur yra stovas su šlapimo indeliais. Ten vis dar stovėjo manasis indelis, o praėjo apie pusantros valandos.
  Bet ačiū, reikės pasiteirauti apie tai tiksliau.

  lydekaite

 2. 2

  Gydytoja yra minejusi kad slapima reikia pristatyti tyrimams per pora val bet kad ji nunesus jis dar poliklinikoje prastovi apie puse dienos. Nes visi savo indelius sudeda i stova ir is jo be pietu niekas nepaima

  ginnta

 3. 2

  mums taip nera buve,dazniausiai darom sysi kai einame jau i polikninika,arba retkarciai nuvykusios ten.niekada nesu laikiusi tiek ilgai slapimo.

  laimaa

 4. 2

  neturejau tokio rupescio,surinkau ir pristaciau po keliu valandu

  ruta26

 5. 1

  As stengiuos kuo greiciau nuvezt tyrimus,o mes juos dabar darom i menesi maziausiai du kartus.Bet kad per pusvalandi pristatyt,mums nieks to nesake.

  grirute

 6. 1

  Mano jau trečias vaikas anksčiau(1995-1996) tai tikrai nebuvo.Arba niekas nieko nesakydavo.

  irma1

 7. 1

  mums buvo pasakyta iki 8val rytini slapima

  sandi

 8. 1
 9. 1

  Mes kai turejom atlikti tyrimus,tai gydytoja liepe per 2valandas pristatyti.

  Amorsita