• 7ats.

  gal kuri meginote probiotikus milteliais vaikiukui kad susitvarkytu zarnynas?

  maniskiui kietejaa viduriukai,sunkiai prakakoja.pakeitem misinuka bet vistiek nieko:( pussesere patare nusipirkt kazkokiu probiotiku milteliu.sake ji savajai dave 110dienu ir susitvarke zarnynas ir jokiu problemu daugiau neturi.gal kuri taip pat megino?gal galit patart tuomet kokius mum meginti kad susitvarkytu zarnynas ir nekietetu viduriukai..

  mylimeMaitinimas mišinukais, mišinukaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Mano sūnus kai sirgo norarotu (labai viduriavo) tai liepė gerti probiotikus "Bifolac". Gėrėm tik kelias dienas ir staigiai viskas susitvarkė. Daktarė minėjo, kad žarnyno mikroflora susjaukia kai mamytės ima daryti vaikučiams klizmutes. Taip pat reikėtų pasitarti su gydytoja. Yra mišinukai su probiotikais, tai gal juos pamėginkite? Manau reiktų pasitarti su gydytoja. Gal tiesiog tai ženklas, kad netoleruoja to mišinėlio vaikas. Kitos mamytės atranda tinkamą mišinuką tik po šešto ar septinto bandymo, todėl jei jūs duosite probiotikų, o mišinukas bus netinkamas tai nustojus gerti probiotikus vėl grįšite prie pradinės problemos. Geriau ieškokite priežasties dėl ko taip kietėja viduriukai.
  Ir vaikas vaikui nelygu. Jei jūsų pusseserės vaikučiui padėjo tai nereiškia, kad ir jūsiškiui padės, ir kad tai yra lygiai ta pati problema. Mėginkite mišinėlį keisti vėl, gal net su tais probiotikais, bet pirmiausia siūlyčiau pakalbėti su daktare ką ji pasakys..

  lydekaite

 2. 1

  siaip paieskok "gerosios bakterijos" arba pagal pavadinimus atsiliepimu (tokiu kaip Bifolac, Bifoval, Linex, Lactobex ir t.t.). o mums pagelbejo zarnynui tik Liveo Kids, ryt baigiam gert (bus 12 dienu vartojimo) ziuresim kaip toliau bus..

  Anonimas

 3. 0

  as daviau irgi kad sureguliuotu visuriukus.ir visada suduodu po lygos.

  viktorijaz

 4. 0

  vartojom bifolac,bet nelabai padejo.

  inlaila

 5. 0

  mums ir b uvo taspats siulau pameginti misinuka bebi premium jis yra su probijotikais tikraj viskas susitvarkys garantuoju

  jasulaitiene

 6. 0

  as bandziau mums padejo nes buvo viduriai uzkieteja

  jasulaitiene

 7. 0

  siek tiek suklydau:) ne 110 dienu, o 10.na musu misinukas su probiotikais jsau...matyt tai mano kalte kad kieteja viduriukai, nes kelis kart padejau jam pakakoti lengviau kai labai stenejo ir nieko neisejo..

  mylime