Atsakymai

 1. 2

  Puiki gydytoja,tiesa iš pradžių ji man irgi pasirodė gruboka...Teko ne kartą pas ją patologiniame skyriuje gulėti,tai tikrai puiki moteris ir gydytoja:))Beje,per jos pamainą(patologiniame skyriuje) ir gimdžiau,tai net kelis kartus į gimdyklą buvo atėjusi manęs aplankyti,o pinigėlių jai daviau,tik vieną kartą per keturis kartus gulėjimo ligoninėje:))

  vitalijus

 2. 1
 3. 1

  Kiek teko girdeti gera gydytoja, bet gruboka, jei pataikysi ne ant tos nuotaikos, gali jaustis nekaip. As pataikiau pas gyd, Locaitiene gimdyt labai maloni, puikiai jutausi ir skausmai nebuvo tokie ziaurus kai gydytoja maloni. Deja pati nepagimdziau, ir ji man dare cezari, padare puikiai, sugijo be problemu. Tiesa, dar norejau paminet, kad pinigeliu iskart net nedavem tik po operacijos atsidekojom, bet vistiek buvo labai maloni.

  renaciuks

 4. 1

  puiki gydytoja ir specialiste,rekomenduoju

  ruta26

 5. 0

  Nežinau, dauguma atsakymų apie šią gyd. neblogi. Juos pasiskaičius buvome nusiraminę, nes ši gyd.mums nepasirodė tokia gera. Tačiau vėliau įsitikinome, kad mūsų pirmas įspūdis pasitvirtino. Deja, bet ši gydytoja paliko blogą įspūdį. Pakankamai nesprendė iškilusios kritinės situacijos, gana atmestinai ir pro pirštus pažiūrėjo į situaciją. Nejautri, nesuprantanti moters būklės, išgyvenimų, nesiekianti pasigilinti į situaciją giliau, gal būt paieškoti kitokių sprendimo būdų. Paliekanti nežinomybėje su problema, nepaaiškina ką turėtų paaiškinti...
  Tikrai nerekomenduoju. Tokios gydytojos, ypač gimdymo ligoninėje su nėščiosiomis, kurioms šis laikotarpis labai svarbus, laukiamas ir dėl iškilusių problemų įtemptas, neturėtų dirbti.

  rm_mama

 6. 0

  Nepatarciau... na, bet jei turit daug pinigu, galit pabandyti. Komersante, nuotaikos zmogus, pilna antipatiju... , bet viskas istaisoma pinigu kiekiu :)

  Anonimas

 7. 0

  http://www.pincetas.lt/index.php?action=gydytojas_ziureti&id=222

  http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=550827&st=192&p=35846345&#entry35846345

  Anonimas