• 21ats.

  Ar naudojat neskestančią kepurę maudynėms?

  Būtų labai patogu kūdikiui taškytis,plaukioti.Tėvams nereiktų saugoti galvytės.Gal kas žino,kur galima nusipirkti?

  vinipukasMaudynėsĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  as ir pirma kart girdziu apie tokia kepuryte,o ir manau nenaudociau maudant kuo puikiausiai susitvarkau ir viena,tik sese ranksluosti paduoda:)

  staponkute

 2. 3

  Sios kepurytes naudojamos ne maudymui, o vaikucio pasiplaukiojimui vonioje po maudyniu ar siaip. Labai smagu vaikui paplaukioti, pasitaskyti :)

  almyte7

 3. 3

  tevai ja naudoja,kad vaikas galetu mankstinti raumenukus vandeny,t.y.sportuotu.as visada leidziu vonelele pasitaskyt.Aišku,kad patogiausia gal butu puode nupraust,ir neduot pasidziaugt vandeniu.bet norisi kad vaikas pajudetu,juk jam taip buna linksma,o kepuraite suteiktu saugumą ir patogumą.

  vinipukas

 4. 3

  Kadangi dirbu baseine, tai abu savo kleckus nuo triju savaiciu tempiau i baseina. Jokios kepurytes nenaudojom, bet, manau, uždėjus ją kūdikiui, nereikia tikėtis, kad nereikės laikyti galvytės, nes mažyliai ją sukinėja ir gali murktelėti vandenin. Saugiausia vis tik yra laikyti. Ne tik maudant, bet ir mokant plaukti. Bet jei kas norėtų išbandyti, ją labai paprasta pasigaminti. Prie paprastos užrišamos kepuraitės (manau turėtų būti vienu dydžiu didednė nei reikia) reikia prisiūti kišenėlių ir į jas sudėti putų polistirolo (to, kuris naudojamas pakuojant) gabaliukus. Mama pasakojo, kad kūdikystėje aš tokią turėjau, bet nuotraukos, deja, neturiu. Ji norėjo ir anūkams tokią padaryti, bet taip ir neprireikė, greičiau išmokome nardyti.

  aureja

 5. 3

  pirma karta girdziu.Gal net nenoreciau tokios-juk dabar abu teveliai vaika maudome, kartu taskomes-mums pramoga cia, o jei turetume tokia kepure tai liktu tik darbas.Aisku tai palengvintu maudynes ,bet mums ir taip jos nebuvo labai sunkios :)

  Rita

 6. 3

  o kur ja galima gauti, ar visose vaistinese yra? As taip pat pirma kart apie tokia isgirdau

  Ausrute

 7. 3
 8. 2

  Ir as pirma karta apie tokia girdziu, bet nenoreciau jos naudoti. Tiesiog nera poreikio.

  Indruke

 9. 2

  as ir pirma karta girdziu.

  Daluze

 10. 2

  kad tokia yra tai žinau:)bet dar kolkas nenaudojam,tėtė laiko dukrytę,o aš prausiu.

  bulerija