• 13ats.

  kur reikia kreiptis, jei kaimynu suo pastoviai lasto palaidas be antsnukio?

  jie paleidzia ji palakstyti o tas puola i kojas. nebuvo ikandes, bet dukterecia siaubingai isgasdino ir sunu puola. gerai, kad dar ne kanda. suo mazas, pinceriukas lygtai. o tie mazieji ir yra kvaili. ir kaip reikia apsiginti nuo suns? jei spirsiu tai i koja ikibs, gal is akmes paleisti? cia jei kada prireiktu. o jei ikastu ka tada daryt? nebegaliu tyleti. zadu susirasti numeri kam tokiu atveju skambinti kad nubaustu kaimynus uz sunu neprieziura. suprasciau jei tai butu kartais, bet dabar kasdien.

  padraikaKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  Į gyvūnų saugos tarnybą pasiskambinkit. Paguglinkit rasit kontaktų kur jum arčiau kreiptis,pagal savo gyv.vietą ar miestą.
  Papasakokit apie esamą situaciją ir paaiškins kaip elgtis.
  Jei jau su akmynais dėl to kalbėjotės, o jie jus ignoravo ir nereagavo į jūsų prašymą ,tada kreipiatės į policiją,rašot pareiškimą.
  O poto atvyks gyvūnų patikros atstovas įgaliotinis ir pažeide šeimininkai viešas taisykles mokės baudą.O jei ir toliau nesilaikys taisyklių,šuo gali būt konfiskuotas.

  Anonimas

 2. 2

  pas mus tas pats, galite skambinti policijai, bet nemanau kad ka padės.reikėtu su žmonėm pakalbėt, bet kai nesupratingi tai nieko nepadarysi

  IlonaP

 3. 2

  o jei atvaziuos policija y kaimynu namus,pasakys del ko skundziates,sakys tie zmones kad niekas nesiskunde

  domisi

 4. 2

  turi pasakyti suns seimininkuj kad nepatinka kad laksto pastoviai palaidas,bei kitas problemas. dar plius isgazdink kad kreipsieis ipolicija. pirma reikia,seimininkus pranesti.

  domisi

 5. 1

  Su kaimynais pakalbekite. Pagrasinkite, kad jei nesusitvarkis suns, tuomet kreipsites i tam tikras instancijas, kurie atvyks apziureti situacija del suns..

  Imbiere

 6. 1

  nesuprantu tokių "šunų mylėtojų'', kurie nesugeba priziureti, kiti butuose uzdaro ir palieka alkanus, sunys kankinasi, kaukia. Gatveje kaimynui ikando mazas šunėkas, nors jį vedėsi su pavadeliu, bet žaizda nemaza, niekaip negyja. Tapo baisu ir su vaikais iseiti i lauka, labai daug nepriziurimu sunu. Vieni kaimynai kviete policiją, bet policija nieko nenubaude, tik įspejimą parašė. Patarimas tik vienas- kviesti kuo dazniau policiją.

  vinipukas

 7. 1

  lulu,
  mes gyvenam nuosavam name. ju suo per tvoros tarpus islenda i gatve pasilakstyti. net seimininku nebuna. jie sau paleidzia ji pasilakstyti

  padraika

 8. 1

  jei graziuoju neina susitarti, tai reiketu kreiptis y policija tiesiai,ir rasyti pareiskima nes kiek zinau, dabar reikia kaimynu leidimo jei nori suny laikyti daugiabutyje, manau uztektu jiems yspejimo, ir jie susimastytu, o jei ateityje dar kokie kaimynai pasiskustu policijai, tai manau ir bauda gautu, jei nesugeba susitvarkyti.

  Lulu

 9. 1

  Na jei spirsit ar is akmenu laidysit,tai pati labiau nukentesit manau.Siaip reiktu su kaimynais pasikalbeti.Lai jie kazkaip izoliuoja savo suneli,kad negasdintu vaiku.

  pavasarinuke

 10. 1

  Seip reikia pranesti pirma kaimynams,kad nepaleistu.Antra tokie sunys nenesioja ansnukiu,nes tokiu net nera.Jeigu nereaguojama tada galite pranesti i tarnyba.Kitaip liksite kvailoje vietoje.Sekmes

  lolitaaa