Atsakymai

 1. 3

  laikiau anksciau tiek paauglystej ir kiek veliau.Jie gyvena neilgai,narveli reikia valyti kas kelias dienas,o smarves jokios nebuvo.Tik tiek kad tai naktinis gyvunas,naktim griauzdavo narvelio grotas ir duodavosi po narveli

  ruta26

 2. 2

  laikėm, virtuvėje. man žinokit nesijautė jopkio kvapo

  Auksare

 3. 2

  Laikiau anksčiau baltą vadinamąją laboratorinę žiurkę.Priežiūra tikrai nesudėtinga.Tiesiog beveik kiekvieną dieną keisdavau jos ''patalus'',tai nespėdavo pasmirsti.Bet kaip jau Rūta rašė,naktimis duodavosi juodai,grauždavo narvelio grotas,girdėdavosi kaip vandenį geria ir lakstydavo kaip pablūdusi,o dieną kaip ''kūdikis'' miegodavo saldžiai:))Bet aš ją labai mylėjau,buvo mano geriausia ''draugė'' tuo metu:))

  vitalijus

 4. 2

  as laikiau pora, nemalonaus kvapo jokio nebuvo valydavau narveli kiekviena diena, bet garsas tai ojojoj.....

  simute

 5. 2

  manau jai valant gerai narveli nelabai galetu smirdet drauge turejo,bet tik paleisdavo begdavo ir kaku darydavo....

  Anonimas

 6. 2

  tai jaigu valysit tai ir nebus to kvapo, ne viena atveji žinau kad pabego žiurkenas iš narvelio ir paskui rado ji kur kambaryje nudvesusi.reikia saugoti.

  IlonaP

 7. 2

  Esu pati laikiusi ziurkena ir jei jo nevalysit kas dien,tai tikrai kvapas bus ir gan nemalonus,o prieziura nera sudetinga,tik tiek,kad pakeisti kraiga ir ideti maistelio.Beje reikia stebeti,kad nepabegtu,nes jie labai puikiai tai moka daryti ir dar reiketu zinoti,kad jie gyvena tik du ar tris metelius.Vaikams buna skaudu skirtis su savo augintiniu,o ir dauginasi jie labai greitai,jei tik gyvena poroje jie.

  pavasarinuke

 8. 1
 9. 1

  Kai vaikas buvau turejau ziurkena. Patingedavau narva isvalyti, tai ir kvapas sklisdavo. Prieziura nesudetinga, tik laiko rast reikia.

  Imbiere

 10. 1

  as nemegstu ziurkenu,nei kokiu pelyciu.

  domisi