• 30ats.

  Ar švenčiate vardadienius?

  Ar jus sveikina vardadienio proga? O jūs kitus? Ar manote, kad vardadieniai turi būti švenčiami tik žymesni - Petrinės, Oninės, Joninės, Juozinės, Kaziukas?

  elegancijaKitos šventėsĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  Mano vardo dienų yra į metus lig ir 4 kartus,tėvai yra išrinkę iš jų vieną dieną ir tada pasveikina,o šiaip susiskambinam telefonu ir pasveikinam vienas kitą;-)O jau tėčio vardadienį švenčiam visada,kadangi yra Jonas;-)

  debesėlis

 2. 5

  nešvenčiam vardadienių,tik kai atsimenam koki sveikinimą telefonu parašom ir tiek:( bet,kad ir tų vardadienių,kitų vardų būna net po šešis,tai nespėsi švęst.

  staponkute

 3. 4
 4. 4

  mes tai pasveikinam sms zinute, draugus, su vadradeiniais:))), o svenciam Jonines(dede), Ona ( 2 mociutes), Petras (diedukas), Antanas (tetis), Vladas(vyras), Ilona(anyta).visi sitie vardai labai zinomi, ir juos tirkai daugelis svencia, isskyrus, Ilona, toks, nelabai svenciamas, bet musu tarpe, tai butinai turim nuvaziuoti, pas anyta ir pasveikinti:)))))

  ievutek

 5. 4

  Nesvenciu,nes net nezinau,kada jis turetu buti.Pamenu viena rudeni mano aukletiniai man iteike dideliausia puokste geliu,pasveikino.Maniau,kad kazkoks nesusipratimas.Pasirodo,ta diena mano vardines buvo.

  vilem

 6. 4

  savo tai nesvenciu,o Jonines,tai visada :)) ,nes teta turiu ir krikstasuni:))
  Dar ir Ona pasveikinam:))

  gudruute

 7. 4

  mes ir tik jonines. nes tetis jonas. o seip tai net nzn kada mano vardadienis:))

  Anonimas

 8. 4

  Pasisiveikinam vieni kitus seimos rate,jei prisimenam kada kieno vardadienis.O siaip,nemanau,kad reikia tokias sventes svesti.Ypac,kai kai kuriu vardu vardadieniai buna beveik kas menesi.
  Na,o Jonines,Petrines ir t.t. ne vien tik vardadieniai.Tai ir krikscioniskos sventes.Tad neturiu nieko pries,kad tos vardadieniai-sventes yra.

  rimrem

 9. 4

  asmeniskai man tai cia anokai svente... na bet kai kuriuos (pvz seneliu) atsvenciame. susirenka visa seima artimiausi giminaiciai ir tiesiog pasibuname kaip eiliniame baliuke ;))))))))))))

  poolman

 10. 4

  Mes ir tik Jonines svenciame :) o kitus vardadienius neisidemiu tai jei netycia suzinau kad kieno vardadienis yra tai ir pasveikinam zinute ar zodziu :)

  Erika_P