• 9ats.

  Reikia pagalbos dėl spenelių nugraužimo

  Mano vyrukui 4,5 mėn, daug skaičiau apie "nugriaužtus" spenelius, bet man aplink juos įplyšę, gal ką patartumėt, nes gaila žiūrėt kai nutraukus pieniuką duodu, glaudžiasi, siekia, galiausiai pasiduodu ir vėl nugriaužia.

  rasa555Žindymas, maitinimas MPĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Netinkamai vaikelis apžioja krūtį. Reikia, kad paduodant spenelis būtų sulyg nosyte, o apžiojus po smakriuku liktų kuo mažiau rudojo laukelio. Jei pačiai nepavyksta, yra mamų, kurios gali atvykti į namus ir pamokyti. Tik reikia susirasti internete telefoną. Jei nepavyks, galėsiu aš pabandyti.
  O įtrūkusiems speneliams gydyti įsigykit tepalą, kad galėtų ir vaikelis žysti po to (berods Garmastan). Dažniau pabūkite be drabužių, kad kvėpuotų oda ir gytų.

  Ausra

 2. 1

  bandykite antspenius naudoti.

  Lulu

 3. 1

  as tai silikoninius antspenius nusipirkau ir dariausi azuolo zeves arbatu kompresa dr.karvelio greit pagyjo nesumelavus 2-4 dienos :) bet atsargiai su kompresais gali per daug sugydyti...susitraukia.

  CARIBIO

 4. 1

  multimam kompresiukai man labai padejo, ir bepanten tepaliukas jie tiesiog superiniai.

  la_cikyta

 5. 1

  lb greit gydo bet kokius suzeidimus multmam kompresiukai+multimam tepalas.

  Rugsėja

 6. 1

  Jeeetau, kaip nuostabu žindyti savo mažylį, o ypač kai matai,kad jam norisi žįsti,kai jis ieško krūties.

  Man irgi atrodo,kad mažylis gal neteisingai apžioja krūtį, reikia duoti, kad jis apžiotų kuo daugiau, tada nejausite dikomforto ir jis nežalos spenelio. Apatinė lūpytė kai jis jau apžioja, turi būti tokia tarsi išsivertusi. Sekmės Jums!! Tikiuosi viskas bus gerai ir sėkmingai žindysite

  Pabuciuok

 7. 1

  panaudikite multimam kompresiukus mum lb padejo ligoninej. Svarbu aisku kad teisingai kruti imtu, galit tept bepantenu, germastan tepaliukais. Manoji nukandzioja su dantim kartais. Beje pamaitinus spienelius ir aplink juos sudrekinkit pienu savo.

  rasarockina

 8. 0

  Purelan tepaliukas, geltona tubele.Tikrai labai padeda.

  Anonimas

 9. 0

  bepantenu tepiausi, nepamenu kuriuo, yra 3 rusys. Buvo nugriauze tiek, kad kabejo ant odos puse spenio, uzgijo, bet liko randas. Maitinti pradek nuo kruties, kuri maziau skauda. Sunku pasakyti kai nezinai realios situacijos, antspeniai man nepadejo, neeme vaikas, kuri laika teko ir nusitraukineti, maitinti is buteliuko

  shima