Atsakymai

 1. 2
 2. 2

  http://www.varle.lt/#!/virtuves-technika/saldytuvai/saldytuvas-snaige-rf-27-sm.html
  Štai toks Snaigės modelis. Tikrai esu labai patenkinta. Labai super šaldytuvas kameroje vietos užtenka. O ir šaldytuvas nėr labai didelis ir klase A+. Be to Snaigės šaldytuvai kiek klausinėjau pažystamų tai labai neblogai tarnauja ilgus laiko tarpus. Tiek pas mama jau 8-9 metai stovi tiek pas senelius kokie 7-8 metai.

  Anonimas

 3. 2

  Elektoliux mano saldytuvas. Patink, nes jis modernaus dizaino, grazus, erdves, didelis, stiklinem lentynelem, stalciukais, talpiai telpa ne tik vyno buteliai, bet ir darzoves :)

  Imbiere

 4. 2
 5. 2

  Mes turim Liebherr, esame labai patenkinti. Beje, kas rašė, kad snaigė lietuviški, snaigė jau nebelietuviški, visos šios firmos akcijos parduotos rusams, tad snaigė dabar rusiškas

  svarainė

 6. 2

  Indesit esu patenkinta,nes labai talpus ir kameroj nemazai vietos:)

  Bosiene

 7. 2

  Ir mes turim didziuli Samsunga. Labai patinka, ekonomiskas, antibakterine danga, jokio pasalinio kvapo jame, nereikia atlaidinti, beserksne kamera... kol kas dziaugiames juo tik va,visi samsungai garsiau veikia ;)

  almyte7

 8. 2
 9. 2

  LG turim. patinka, nes nereikia atlaidinti ;)

  IlonaP

 10. 1

  Pamiršau parašyt, kodėl man patinka mūsų Liebherris. Na jis yra ilgai tarnaujantis, kaip sakant amžina kokybė yra vokiška kokybė, daiktas dvidešimčiai metų ir daugiau metų :)

  svarainė