• 18ats.

  ar teko sapnuoti kosmaraus kurie kartodavosi?apie ka jie buvo/yra? zadinate savo antra puse pajutusios,kad sapnuoja kosmara?

  As anksciau vis sapnuodavau,kad krentu..realybeje pasokdavau:)siuo metu vyra kamuoja kosmarai.Sapne jis mato dvase ir bando prasenketi,bet prarades zada to padaryti negali ..realybeje ''ziopcioja'' labai daznai tenka zadinti.. as jo sapnu sergetoja:)

  FantazijaSapnai, horoskopai, prietaraiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  esu daznai sapnavus vis kaska panasau,arba vis ta pati sapna,ir poto vis galvoju,gal jis kaska reiskia.

  gabija1

 2. 3

  Teko ir šalies stebėti ,ir pačiai su tokiais sapnais susidurti.
  Ant kiek tai košmaras,tai jau nuo žmogaus priklauso,kaip priima tokį sapną nubudęs,jei pamena žinoma.
  Aš priimu kaip matytą nuotykį.O kai ką, tai gal dar ir visą parą šiurpuliukai persekioja.

  Anonimas

 3. 2

  Mano vyras sakė,kad visai nesapnuoja,bet aš tuo netikiu:))Turbūt viską pamiršta ką sapnavo ir tiek:)O aš sapnuodavau,kad krentu,kad skrendu arba kad mane gaudo ir pačioje baisiausioje vietoje visada atsibundu,tai tarsi išsigelbėju iš to košmaro.Sapnuodavau dažnai tuos pačius sapnus,net eiliškumas,veiksmas sapne visad būdavo toks pats.Įdomu ką reiškia vienokie ar kitokie pasikartojantys sapnai...

  vitalijus

 4. 2

  vyras daznai sapnuodamas kalba tai kumsteliu i sona kad neprikeltu vaiko :)

  arcita

 5. 2

  tikrai kelis kartus manu esu sapnavusi kazka panasaus,ir jei labai isigandus bunu po siaubingo sapno,taip galiu pazadint ir pasipasakot.

  domisi

 6. 2

  nežadinu,jei prabundu nuo košmaro.gyvenime gal vos kelis kartus tebuvau prabudus. o antra pusė dažniausiai nepamena, ką sapnavo,nors vieną kitą košmarą prisimena, nes pas jį taipogi kartojasi jie, bet neprabunda nuo jų, o ir nematau, kai jis juos sapnuoja

  Rugsėja

 7. 2

  turiu toki sapna, kuri sapnuoju nuo pat vaikystes, nuo kokiu 8 metu iki dabar. Bet tai buna retai, viena kart i metus ar du. Tikrai labai keista. Nes sapnas nera rislus, viskas padrika, sapnuoju mama ir teti, kazkokias automobiliu padangas, kad verkiu ir sapnuodama jauciu sirdi kazkoki nerima. Vyras kelia jei verkiu per sapnus, kaip ik sianakt asarojau miegodama :)

  kvapni_feja

 8. 2

  as anksciau sapnuodavau viena sapna: as kazkur laiptinej, bandau atidaryti duris uz kurios labai riski sviesa, bet niekaip negaliu. tik palieciu rankena - pabusdavau. Ir buvo labai baisu jauciau net patika. Dabar jau labai senai nesapnuodavau ji, bet jaunisteje labai daznai.

  Katia

 9. 2

  keli košmarai karts nuo karto kartojasi, kad esu namuose viena ir pakyla toks vėjas, kad langai barška,durys lūžta, o aš laikau duris, kad neatsidarytų,arba langus laikau kad nesubyrėtų ir nenupūstų viso namo :D Dar kartojasi, kad vaikštau kažkokiose patalpose ir nerandu išėjimo.

  Rugsėja

 10. 2

  Bet koki kosmara susapnavus,is ryto dazniausiai pamirstu.Tik vienu vieninteliu atveju sunerimstu,kai daznai sapnuoju kazka,susijusiu su dantim..,klibancius,krentancius,nes mano gyvenime ne karta jau buvo,kai tokie kosmarai realybeje buvo kaip perspejimas apie nelaime.Vyras daznai sako,kad sapnuoja kosmarus.nes megsta ziureti siaubiakus pries miega,manau :),bet miega labai ramiai,nesimato ir nesijaucia,kada ka sapnuoja.

  geguziukas