Atsakymai

 1. 4

  tai prijims ir be korteles,bet ta kortele reikalinga.

  gabija1

 2. 3

  Pagimdysi ir pades tau gydytojai.Pries kelis simtus metu viso pasaulio moterys gimde ir tuomet nereikejo jokiu korteliu.Bet mes gyvename siuolaikiniame pasaulyje,kur suteikiama pagalba,daromi tyrimai ir ruosiamasi gimdymui.Keista,kad neturi tos korteles.Bet jei pati jautiesi puikiai ir jau esi gimdziusi,turetu buti viskas gerai.Buk pasiruosusi psichologiskai,kad gydytojai nebus patenkinti,nes nesilaikai ju tvarkos.

  vilem

 3. 3

  keista kad neturit,priims ir be jos

  sandi

 4. 2

  as tai irg uz tai, kad kuo maziau profilaktikos, kuo maziau popieriu ir kuo maziau gydytojus trukdyti)))juk buna taip, kad ateini sveika tik profilaktiskai pasitikrinti, o iseini.....nemanau, kad jei butu blogai jautusis, butu nenuejus pas gydytoja.

  raima

 5. 2

  Nėščiosios kortelė - būtina. Ją pasiima gydytojai, po gimdymo jos nebegrąžina.

  Pabuciuok

 6. 2

  na taip, ta kortele reikalinga, joje yra visa informacija apie nestumo eiga, visi tyrimu rezultatai, bei visa informacija apie gimdyve. Manau, kad gimdyti priims ir be nesciosios korteles.

  cooliuke

 7. 2

  priims, bet tures visus tyrimus daryt is naujo, apie kuriu rezultatus raso toje korteleje. ir tai gali buti pavojinga, jei kazkas buvo negerai per nestuma..

  Rugsėja

 8. 2

  Taip ji labai reikalinga.Gydytojai turi pilną teisę nepriimti jūsų.Nes paskui taip ir būna,kad jei kas nutinka negero (aišku to nelinkiu) kaltina gydytojus.O kad ponia pati nesilankė (aš taip manau),nėra jokių tyrimų,gal kažkokių vakcinų reikėjo,gal turit bakterijų ar dar velnias žino kas kur yra.Bet jeigu pametėte,tai duomenys bent kažkokie turi būti pas gydytoją.

  aidaS

 9. 2

  zinoma reikalinga,bet gimdyti priims

  ruta26

 10. 2

  Tai taip iseina, kad nesilankete nestumo metu pas daktarus. Nes ji kiekvienai nesciajai isduodama. Priims gimdyma ir be korteles, bet ji reikalinga, nes ten zymymi tyrimai, bukle ir pan.

  kvapni_feja