- 16ats.
Atsakymai
- 4
retai,bet kai yra kritikuojamas,tai vistiek randu kaska tokio,kad ta kritika paverciau juokais :)
- 2
Kritika nėra blogai,kartais tai tik į naudą.Būna,kad ir pakritikuoja,tiesiog išklausau ir tiek.Po to pati sau pasidarau išvadas:)
- 2
Kritika (jei ji protinga) visada puiku, nes tobulumui ribu nera!!!! :D
- 2
kritika isklausau visada
- 2
kartais buna kritikuojamas, bet labai retai, tiesiog nekreipiu i tai demesio.
- 1
nuolat namuose esu kritikuojama, tas neskatina stengtis, tampu abejinga
- 1
daznai, i kritika paskutiniu metu reaguoju itin jautriai, anksciau taip nebudavo. kritikuojama esu del daug ko, ypac del buitiniu dalyku.
- 1
dažnai , buna kad susinervinu , bet buna ir tokios tos kritikos nepagristos. visaip buna
- 1
Nedaznai. Bent jau kol kas tokiu situaciju gal nepasitaike... Man visada svarbiausia tik mano ir man brangiu zmoniu nuomone.
- 1
Tikrai esu gavusi kritikos ir ne vieną. Reaguoju jautriai, toks jau žmogus esu. Bet jei nori kažko pasiekti ir veikt, kritikos neišvengsi. Nebent būtum pilka pelytė ir tūnotum pasislėpus, žinoma, tada niekas tavęs nepastebės ir nekritikuos.

gabija1
vitalijus
AgnesDarija
sandi
cooliuke
vinipukas
arcita
IlonaP
Yuki
Pabuciuok