Atsakymai

  1. 4

    retai,bet kai yra kritikuojamas,tai vistiek randu kaska tokio,kad ta kritika paverciau juokais :)

    gabija1

  2. 2

    Kritika nėra blogai,kartais tai tik į naudą.Būna,kad ir pakritikuoja,tiesiog išklausau ir tiek.Po to pati sau pasidarau išvadas:)

    vitalijus

  3. 2

    Kritika (jei ji protinga) visada puiku, nes tobulumui ribu nera!!!! :D

    AgnesDarija

  4. 2

    kritika isklausau visada

    sandi

  5. 2

    kartais buna kritikuojamas, bet labai retai, tiesiog nekreipiu i tai demesio.

    cooliuke

  6. 1

    nuolat namuose esu kritikuojama, tas neskatina stengtis, tampu abejinga

    vinipukas

  7. 1

    daznai, i kritika paskutiniu metu reaguoju itin jautriai, anksciau taip nebudavo. kritikuojama esu del daug ko, ypac del buitiniu dalyku.

    arcita

  8. 1

    dažnai , buna kad susinervinu , bet buna ir tokios tos kritikos nepagristos. visaip buna

    IlonaP

  9. 1

    Nedaznai. Bent jau kol kas tokiu situaciju gal nepasitaike... Man visada svarbiausia tik mano ir man brangiu zmoniu nuomone.

    Yuki

  10. 1

    Tikrai esu gavusi kritikos ir ne vieną. Reaguoju jautriai, toks jau žmogus esu. Bet jei nori kažko pasiekti ir veikt, kritikos neišvengsi. Nebent būtum pilka pelytė ir tūnotum pasislėpus, žinoma, tada niekas tavęs nepastebės ir nekritikuos.

    Pabuciuok