Atsakymai

 1. 9

  Galite tikėti, galite ne, bet kažkada esu radusi tokius vaikų charakterių aprašymus pagal jų zodiako ženklus.

  Avinai. Tokie vaikai viską stengiasi patirti ir išmėginti patys, yra gana savarankiški, todėl juos auklėjant labiausiai patartina nurodyti kryptį.

  Jaučiai. Šio ženklo vaikai dažniausiai turi tvirtą savo nuomonę, todėl norint juos įtikinti, reikia pateikti daug faktų.

  Dvyniai. Labai imlūs aplinkai, tad juos reikia nuolat ko nors mokyti. Greitai perima pamokas, tačiau dažnai nesistemingai.

  Vėžiai. Vaikai labai atidžiai stebi ir perima rodomus pavyzdžius. Jiems svarbūs autoritetai. Priima pamokas iš tėvų, senelių.

  Liūtams nepatinka kasdieninė rutina. Jie mokosi kurdami ir žaisdami, bet šiaip yra gana tingūs.

  Mergelės ženklo vaikams būtini nuolatiniai užsiėmimai, darbas, disciplina.

  Svarstyklės. Jos viską skirsto į "gerą" ir "blogą", todėl tokius vaikučius svarbu išmokyti pasirinkti jiems tinkamą sprendimą.

  Skorpionai. Linkę į problemas ir jų sprendimą. Tad geriausiai, kai jis turi kuo užsiimti, ką nors narpliodamas. Jei jis neturi, dėl ko sukti galvos, greit sugalvoja.

  Šauliai. Pakankamai ramūs, gana uždaro būdo. Jiems labai svarbu įvertinimas, tad reikia juos girti, stengtis didinti jų savigarbą.

  Vandeniai. Nestovi vietoje, nuolat keičiasi. Vandenius galima įtikinti skirtingai kalbant apie tą patį.

  Tuo tarpu Ožiaragių nereikia mokyti, kaip pasiekti tikslą, nes jie vsiską patys nusprendžia. Jie gali padaryti daug, matytdami tikslą , ir nedaryti nieko, kai nemato prasmės.

  Žuvys. Labai lengvai pasiduoda auklėjimui, tad nesunku formuoti jų požiūri. Geranoriškos.

  Rasele

 2. 5
 3. 5

  Manau kad taip. Mano dukryte avinas ir gime ozkos metais. Tai labai yra uzsispirus, tikra ozkute. :D Beto daug ka reiskia ir vardo reiksme.

  kristulele

 4. 4

  o mano liutuke tai tikra liute, megsta buti pastebeta ir ivertinta:) demesio centre ir aktyvi labai, ir vyrai jau kabina, nors jai tik 1,5 metu.

  Margo

 5. 3
 6. 3

  nelabai as tikiu tokiais dalykais..nors bus matyt kaip vaikas paaugs, tada paskaitysiu ce ir paziuresiu ar sutampa..

  kristale

 7. 3

  Manau, kad kazkiek tai priklauso. Mano vienas liutukas, tai uzsispyres, megstantis pirmauti. O antras vezys, tai tikrai megsta viska daryt atvirksciai kas jam sakoma.

  trejetukas

 8. 3

  gimimo data daug ka lemia, kartais netgi likima. tad visai realu.

  Juoja

 9. 3

  mano pirmagime veziukas, tai tikras veziukas. ka pasakysi butinai tycia ar netycia padarys atbulai, o antroji dvynys. ji dar per daug maza kad galeciau ka pasakyti, taciau po biski pradeda atsiskleisti charakterio savybes

  ausra2

 10. 2

  kazkiek manau priklauso:)

  Eli