• 10ats.

  Gal kas žinot Kaune kokią bažnyčią,kur ne tokie reiklūs kunigai ir įmanoma susitart kad greičiau pakrikštytų vaiką,nereiktų laukt mėnesio ar daugiau?

  Taip jau išėjo-vyras metus dirbo užsienyj,be jo nenorėjom krikštyti sūnelio,dabar grįžęs,bet ne už ilgo planuoja vėl išvažiuot.O sūnui jau greit 2 metukai,norim pakrikštyti kuo greičiau.Dar anksčiau išrinkti krikšto tėvai pavedė dabar atsisako krikštyt tai kol radom kitus.Žodžiu laikas spaudžia,o paklausėm keliose bažnyčiose-ne greičiau nei už mėnesio gali krikštyti.Gal žinot kokią bažnytėlę,kad ir už miesto kažkur.

  VilmieneReligijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Kėdainiuose draugė neseniai pakrikštijo mergaitę 2 metukų ir tarėsi maždaug 2 savaitės prieš krikšto datą.. Buvau nustebusi, kad taip greit galėjo pakrikštyti, bet sakė gal net greičiau galėjo, tiesiog už 2 savi turėjo būt mergaitės gimtadienis.. jeigu patogu ir netoli gal bandykit Kėdainiuose pasiklausinėti.
  Jeigu ką čia bažnyčios internetinis psl su kontaktais:
  http://www.kedainiaijuozapas.lt/

  lydekaite

 2. 2

  Gertrudos ir prisikelimo baznyciose tikrai yra eiles, nezinau kam pavyko ten be eiliu prieiti, kiek atsimenu tiek ju ir yra ir nieko greit nepadarysi, ypac gertrudos, nebent kunigui dauk duot reiktu..

  Adri

 3. 2

  Taip zinau, Zapyskio baznycia. Labai fainas kunigas, eiliu nera, koplytele labai grazi, senoviska. Tas kunigas Zapyski ir dar kazkur dirba, meginkit vaziuot kalbet, manau tikrai sutarsit, tik tiek akd kunigas pasako kiek nori.

  Adri

 4. 2

  pabandykit Gertrudos gal ten greitai bus,bent kada seseij reikejo tai sake pires savaite ateit,o db vasara vestuviu metas gali visur but pilna,Sekmes ieskant :)

  mamulyte

 5. 1

  Mažesnėse bažnyčiose nereiks tiek laukti, be to, visur padeda auka bažnyčiai ...

  Ganešas

 6. 1

  Siulyciau Rumsiskiu baznycia. Mes ten krikstyjom sunu ir patys tuokemes. Galejom rinktis bet kokia data, nors ir buvo vasara, vestuviu metas.

  Meskeriotoja

 7. 1

  bandykit i prisikelimo baznycia

  lioma

 8. 1

  As tariausi savaite pries krikstinas,kai vyresne dukra krikstijom.Cia Vilniuj.

  Jolka123

 9. 0

  Ačiū už patarimus.Noriu pasidžiaugt kad buvau maloniai nustebinta-tiesiog nutarėm pabandyt susitart artimiausiose bažnyčiose.Ir jau iš kart pirmoj mūsų aplankytoj susitarėm-datą pasirinkom patys kaip ir laiką.Susitarėm svaitę prieš krikštynas,bet jei būtųmėm norėję galėjom krikštyt ir po kelių dienų.Beje,be jokių pinigų ar darkokių įkalbinėjimų,prašymų.Kadangi kunigas paaiškino,kad neteisingai yra kai kur elgiamasi,kad pirmąjį krikštą kunigas privalo suteikt bet kokiu atveju.Tai Šančių bažnyčioje.Puiku.:)

  Vilmiene

 10. 0

  Mokėk pinigus,ir sutarsi.
  Mes ir kai prieš krikštijant taremės, tai skaitė,skaitė demagogijas ( norejom kad krikšto tėvais būtų seneliai,taip galima,kai nėra ką kviest į kūmus.Kad mums su vyru reikia tada pirma susituokt,potp man pasikrykštyt,nes aš nekrykštyta,tai vaiko krikštynos pagal juos atsidėt turi nežinia kuriam laikui... ir už kiekvienas apeigas,dar kelįs syk, tik nešk ir kratyk piniginę)
  Bet mes tą pačią akimirka moralizacijos igrūdom 300Lt ir lėliuką pakrykštyjo jau trečią dieną, be jokių papildomų ceremonijų.

  Anonimas