• 11ats.

  Registracija i kauno klinikas internetu

  Laba dena.gal kam yra tekę registruotis internetu i kauno klinikas per www.sergu.lt.Šeip telefonu registruojantis reikia laukti net du mėnesius,aš neišgalėsiu laukti.Man vis kartojasi pablogėjimai dėl širdies.O ten yra keletą laisvų vietų kurios butų ankščiau,bet bijočiau registruotis todėl kad bijau pasitikėti internetinemis registracijomis,ar tai patikima?O taip pat bijau kad nuvažiavus su internetine registracija ilgą kelionę(taip pat turbūt ir įprastine registracija nežinosi kur tave pasiūs į kokį kabinetą),galiu gryžti tiesiog nieko nepešusi,bijau kad išsakius savas bėdas,ji man atsakys tau ne pas mane,tau kito kardiologo reikia,o jų juk pilna.Vienas gali gydyti vienokias širdies ligas,kitas gali kitas širdies ligas gydyti.Tai ir esu pasimetusi,nežinau kaip pasielgusi.O siuntimą aš turiu.Patarkite kas galite ir jei esate susidūre.O gal įmanoma telefoniniu ar internetiniu užsiregistravimu pagreitinti savo apsilankymą pas reikiamą gydytoją susimokejusi pinigėlius,nes laukti 2 mėn.su savo sveikata aš bijau

  AnonimasLigoninės, gygymo įstaigosĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  tai paprasykit seimos daktares,jei jau taip rimta kad ekstra,mes visad internetu regitrujames ir kolkas jokiu problemu nebuvo ( bet mes ne klinikose,i registratura nueini ir pasako kabinet )

  mamulyte

 2. 2

  As maziuke buvau uzregistravus internetu i klinikas viskas praejo sklandziai.

  rasarockina

 3. 2

  Aš irgi jau senokai registruojuosi tik internetu, nesklandumų išvengiau

  Ganešas

 4. 2

  tikn taip ir registruojuos i klinikas, bet kiek man registraturoj aisk,ino, ka as matau per sergu.lt tiek ir jos tegali pasiulyti apsilankymo laiku, kai reikedavo greitai ir tt tada susiradusi gydytoja, paziurejusi kada kuriame kabinete dirba klinikose, skambindavau i kabuineta ir tardavausi su konkreciu gydytoju vizitui. wsiaip pas kardiologa galiu iskart pasakyt nepakliusi greit. dar gerai du menesiai, man pasiule buvo laukt specialisto (taip pat kardiologo) 4menesius, nors jau dukart buvo atvaziavus greitoji, karta namie karta is darbo isveze dave vaistu ir paleido, tai bijodama, kad galiu nedatraukt iki to vizito, susiradau kardiologe, pas kuria ejau uz pinigus, pasidariau visus reikiamus tyrimus tik kur ejau rten mokejau visiem nuo kraujo tyrimu, echoskopo, iki voloergometrijos ir tt.. o kaip suprast "vienas kardiologas gydo vienas ligas, kitas kitas"? nebent tu konkreciai zinai diagnoze ir tau reikalingas gydymas, tada susiradus konkretu specialista paskambinus i klinikas ar internete paieskojus), o jei nezinai pati kas tau yra - bet kuris pirmiausia tau padarys visus tyrimus ir paskui ziures kas gydys kaip ir nuo ko...

  Anonimas

 5. 2

  Nuvažiuok į klinikas ir lauk pas tą daktarę kur tau reikia.Paduodi pinigėlių į kišenę ir priimta.Nes turint problemų su širdim laukt kol ateis eilė negerai.Žinau viena taip darė,nes irgi baisios bėdos su širdim ir praėjo.

  aidaS

 6. 2

  Visada registruojuosi tik internetu,tiek save,vyra,tiek vaikus,niekada nebuvo jokiu nesklandumu.
  O pas ka konkreciai,tai teisingai pasake,paskambinkit ir paklauskit kokias lygas gydo viena ar kita daktare,pas kuria yra laisvos vietos.

  Jolka123

 7. 2

  Paskambinkite ir paklauskite, ar jums tinkamas gydytojas, pas kuri norite registruotis internetu, ar ne.
  Siaip paprastai, kiek teko registruotis per sergu.lt (aisku ne i Kauna), tai reikia laukelyje irasyti, kodel registruojies, jei kas ne taip atsiuncia elektronini laiska ar paskambina is ligonines.
  Atvykus net ir uzsiregistravus internetu visada reikia eiti i registratura, kad uzpildytu kortele (ypac, jei lankotes pirma karta). O tada jau registraturoje nukreipia jus i kabineta.

  Isnykstanti

 8. 1

  As savaji berniuka registravau pas akiu daktara internetu ,jokiu problemu nekilo uzsiregistravau paskui gavau sms kad vizitas patvirtintas ir labai sauniai man patiko toks registracijos budas,nes telefonu turime laukti daugiau nei menesi o internetu kai registravaus nerweikejo nei menesio laukti.

  Ermita

 9. 1

  Aciukas brangiosios,skambinejau po kabinetus,kol pagavu viena gydytoja,tai zodziu pirmadieni jau busiu pas ja.O kaip viskas bus nuvaziavus bus matyt.Tikiuosi viskas bus gerai ir sklandziai.svarbiausia nereiks laukt dvieju menesiu.

  Anonimas

 10. 1

  Bet gal jūs konkrečiai jau žinodamos registruojatės pas tinkamą gydytoją.Kaip minėjau bijau kad pakliūsiu ne pas tą,juk kiekvienas gydo kitaip.Vienas kardiologas gydo vienas ligas,kitas kardiologas kitas ligas.Vat to aš labiausiai bijau,kelionė tolima beveik per visą lietuvą.O Kelionių metu pykina,man sunku bus blaškytis su tom kelionėm.

  Anonimas