Atsakymai

 1. 2
 2. 2

  kiek zinau, negalima. juk tai operacija. na, nebent kazkaip su gyd. susitarti...

  Yuki

 3. 1
 4. 1

  kodel taip uztikrintai visos sakot kad ne.Priklauso nuo salies,nuo ligonines nuo daktaru.Man buvo atlkiktas cezaris ir vyras sedejo salia manes.Buvo pastatyta sirma ir nieko nemate,bet jeigu butu norejes stebet butu ir galejes,bet kam maisytis daktaram,geriau sedejo salia manes ir laike mano ranka.Taip kad gali buti ir operacijos metu9

  Anonimas

 5. 1

  Tai yra rimta operacija,(kurios metu,buna atviri pilvo ertmes organai,nemazas kraujavimas,atliekama labai sterilioje aplinkoje.)Tad jokie pasaliniai operacineje buti negali,netgi vyras. (Nebent,ten kur ji bus atliekama,duryse yra spec.langelis,stebeti is tolo.
  beje ir jus negulesite vienoje pozoje,o busite pritvirtinta prie spec. kusetes,tad prireikus nuleist vandenukus,su visa lova busite pasukta ant sono.
  Bet,kadangi jum bus taikyta nejautra,tai ir pati nieko nejausite,nieko neskaudes.Galesite bendrauti su personalu,bei prisiglausti uzgimusi mazyli.Tad ten tikrai visiskai neprireiks nei vyro,nei kitu.

  Anonimas

 6. 1

  TIkrai galima kai kur, bet tai priklauso nuo konkrečių gydytojų nuostatų, nuo kiekvienos konkrečios situacijos. Nėra taip, kad griežtai draudžiama. Asmeniškai pažįstu dvi šeimas, kur vyrams buvo leista dalyvauti cezaryje ir tai vyko dvejose skirtingose Lietuvos ligoninėse. Ir tai tikrai ne kyšyje esmė, bet gydytojų požiūryje. Bet dar dažniau vyras išvaromas už durų arba jam leidžiama operaciją stebėti per stiklą.

  anonimasx

 7. 1

  Negalima.Gal tik filmuose maciau kai dalyvavo.

  liutukas

 8. 1

  mano žiniomis negalima.

  Lulu

 9. 1
 10. 1