• 20ats.

  Ar turite vidinę ramybę? Ar jaučiatės laimingos nepaisant kažkokių negandų, kurios pas kiekvieną apsilanko N kartų per gyvenimą?

  Kaip puoselėjate vidinę ramybę? Gal joga praktikuojate? Gal medituojate? Gal turite kažkokį gyvenimo būdą, kuris jums patinka ir būtent dėl to jaučiate tą ramybę? Gal psichologinės žinios?
  Aš gavau vidinę ramybę kai pradėjau domėtis psichologija. Ėmiau gilintis į žmonių santykius, į žmogaus mąstymą, elgseną tam tikromis aplinkybėmis, ėmiau skaitinėtis apie pozityvų mąstymą ir praktikuoti tai. Taip atradau vidinę ramybę, nes nebenervina smulkmenos, kurios anksčiau nervino, lengviau priimu iškilusius nesklandumus, nesiskundžiu, galbūt tapau geresnė aplininių atžvilgiu.. t.y aukojimas drabužių, noras savanoriauti.. Tiesa, po didesnių negandų trumpam išsibalansuoja ramybė, bet ir vėl po kiek laiko imu žiūrėti pozityviai į gyvenimą. Įdomu kaip jūs susitvarkote?

  lydekaiteKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  dabar mano gyvenime tokia situacija, kad esu toli nuo vyro, skaiciuoju dienas iki tada, kada vel busim kartu, visa seima. zinau, kad tada tikrai jausiu vidine ramybe.
  nors ir zinau, kad ta diena ateis, ir gana greit, ir kad tureciau dziaugtis ir del nieko nepergyventi, bet tiesiog esu tokia, negaliu saves pakeisti :} tiesiog, santuoka, seima, man yra svarbiausi dalykai gyvenime, kai yra meile ir supratimas tarpusavio, kai bunama kartu. o dabar taip visiskai nera, ir del to tikrai jauciuosi ne kaip... nors stengiuos visaip save nuraminti, kad sis nemalonus gyvenimo etapas neuzilgo baigsis.
  beje, kaip ir *Esta* daznai randu ramybe maldoje.

  Yuki

 2. 4

  As kazkaip linkusi manyti, kad visada viskas veda prie gero, todel visas gyvenimo negandas isgyvenu gan ramiai... Beto zinau, kad jei bus kas labai blogo viena tikrai neliksiu, o tai dar labiau ramina :)

  Mistikute

 3. 4

  Nesu laiminga 100% daug,daug,daug truksta.Bet as neverkslenu,nesiskundziu ir esu pozityviai nusiteikusi,kartais pavargstu norisi vilku saukt.Bet ateina nauja diena ir viskas yra gerai.Pozityvumas-gyvenimo variklis man.

  grirute

 4. 4

  toli grazu man dar sakyti kad moku issaugoti vidine ramybe, truputi ne toks charakteris kad ramiai reaguociau ir nebutu skaudu del kazkokiu nelaimiu.
  BET pradejau gilintis, dometis dvasiniais dalykais, prieaztim o ne pasekmem, tam tikrais dalykais kuriuos atisnesem gimdami, gyvenimo pamokomis kurias nori nenori turim ismokti... galima netiketi, nenoreti, nematyti bet kai tam tikros situacijos kartojais ir kartojasi, o tu vis jautiesi teisus bet tos situacijos niekaip neissprendi tai pradedi ieskoti priezasciu giliau. ir randi kad gal ir nesi toks teisus kaip jautiesi.
  ivairi literatura, daug daug daug apmastymu priverte atsigrezti i save, nebijoti pripazinti klaidu. nebepykti nei ant saves nei ant kitu. va nuo to momento ta vidine ramybegalima sakyti jauciu. taip, istikus kazkokiai bedai susvyruoja pagrindas po kojom, bet labai greit griztu i pradini taska ir zinau kad jei kazkas nutiko tai ne siaip sau, reikia zengti zingsni atgal ir ieskoti priezasciu. apsidairai ir randi. apmastai, permastai, nepyksti ant gyvenimo o padekoji kad kazko ismokai. ir gyveni toliau :)
  siaip dabar galiu pasakyti - jauciuosi laiminga. nepaisant to kad megstu bambeti kaip viskas blogai :D

  arcita

 5. 4

  Dazniau meldziuosi, taip ir gaunu vidine ramybe.:)

  Esta

 6. 3

  Tai aisku kad turiu juk kiekvienas zmogus kazkokia visvien turi

  liena

 7. 3

  ankščiau dažnai jaučiuosi nelaiminga, nes neradau savojo "aš"... gimus vaikui viskas pasikeitė, žiūriu į jį, tobulą, ir taip ramus pasidaro. man nieko netrūksta, tikrai esu laiminga, tik kartais nesugebu to vertinti...

  axsta

 8. 3

  Vidine ramybe igijau kai pradejau vertinti tai ka turiu. Viska priimu kaip yra ir jet zinau kad negaliu nieko pakeisti reiskias reiskias nesinervuoti o tai isgyventi. Tikiu kad gyvenime zmogui quota kiek jis gali pakelti . Tad reikia priimti viska kaip yra.

  wiktoriuke

 9. 3

  Is esmes jauciuosi laiminga, aisku visada kazko truksta, bet man tai tik stimulas tobuleti. Bet siuo metu esu laiminga, per daug nesuku galvos del smulkmenu. Svarbiausia man sveikas vaikas, santykiai su vyru puikus, visi sveiki, skolose nesedim, na zodziu man tai laime.

  Anonimas

 10. 2

  kartais būna, kad nebejaučiu :)) ką padarysi.. visas gyvenimas kaip zebras.. kartais tiesiog žinai, kad geriau nesinervuot, bet nesigauna

  Jorkaile