• 11ats.

  Nusipirkom naują šaldytuvą, aš jį išvaliau vos drėgnu skudurėliu, leidau išdžiūti, sudėjau maisto produktus ir įjungiau.. Ryte atsikėliau, pamačiau, kad šaldytuvo visas vidus drėgnas, ant sienelių pasiklojusi "rasa".. ant maisto pakuočių irgi susirinkusi drėgmė. Įdomu kodėl ta drėgmė renkasi... gal brokuotas šaldytuvas..? Dabar išjungiau, išvalysiu vėl, bet sakau gal valydama kažką blogai darau, gal nedėt produktų kai įjungiu šaldytuvą?

  lydekaiteBuitinė technikaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  na mano saldytuvo galine siena visada rasojanti yra.gal cia tiesiog taip turi buti,

  nade

 2. 2

  taigi čia normalus dalykas,šaldytuvas šaldo, šaldo,o kartais jame vyksta toks apsivalymo procesas,sienelės apsivalo ir tas skystis nubėga per tokią skylutę.

  Anonimas

 3. 2

  Matyt blogai nustate saldymo programa greiciausiai. Pries jungiant ir issiaiskinant kaip kas veikia, is vis nepatartina jame laikyt maisto produktu pirmas tris paras. O galima tik kazka imest papabandymui,isitikint kad problemu nera. O trecia para atjungiamas ir paleidziamas pastoviam darbui,jei neatsiranda priezasciu meistrui pasidarbuoti.Kai mes pirkome nauja ,tai mum is karto patare bent tris paras stebet saldytuvo darba skirtingose funkcijuose rezimuose.
  Nes parduotuvese jie ju ne testuoja,netikrina.Ir buna daznai ,kad zmogus naudojasi tik vienu rezimu,ir net neitaria,kad kai kurios funkcijos gali neveikti.O kai susigriebia,tai ir garantija pasibaigus..

  Anonimas

 4. 1
 5. 1

  Ačiū Izabelija už puikų pasiūlymą ;)
  Anonimas, tokia drėgmė kaip pas tam šaldytuve yra nenormalu.. Aprasoję visi produktai, pieno kartoninis pokelis perbraukus pirštu drėgna jaučiasi arba paėmus sūrį suvyniotą į maistinę plėvelę viduj ir išorėj jis šlapias.. latakėlis yra su tuo vadinamu šiaudeliu vandeniui nutekėti, žinau, kad šaldytuvas turi apsivalyti, bet per vieną parą tokią drėgmę sukaupė, kad sūris permirkęs, visus smulkūs lašeliai "rasa"..

  lydekaite

 6. 1

  Nereikia jums mucintis su norvegu kalbos vertimu,tiesiog isiveskite savo saldytuvo modeli i google ir rasit bent rusu kalba ne tik visus techninius duomenys,bet ir naudojimosi instrukcija. :)

  Anonimas

 7. 1

  Pas mus ta pati problema užeina į savaitę po kelis kart, nors šaldytuvą naudojame jau metai nuo pirkimo.. Tai aš irgi kartais lieku nesupratus ko tas šaldytuvas grybauja, kartais pagalvoju,kad nuo šilmus,kuri virtuvėje pas mus didelė

  Pabuciuok

 8. 1

  Reikia is pradziu duot saldytuvui pasalt,tada sudet produktus.Dar buna instrukcijoj parasyta,kad po transportavimo kazkuri laika nejungt saldytuvo.

  grirute

 9. 1

  Viskas parašyta Norvegiškai, tingėjau verstis, bet jaučiu, kad tingėjime ir bus problema - reiks prisėst ir išsiverst..

  lydekaite

 10. 1

  Sveika, tiksliai neatsakysiu, tik tiek, kad mano nuomone pirma reikia šaldytuvą įjungti, kol "įsibėgėja" ir tik tada sudėt maisto produktus. Be to, visada perskaitau "manualą" naujo buities daikto, gal ten kas parašyta bus tiksliau

  Rugsėja